INFORMACJE DODATKOWE
 
 
 
Chipsety NVIDIA nForce® 780a SLI® są podstawą do konstruowania najlepszych na świecie komputerów do gier.

Chipsety NVIDIA nForce® 780a SLI® są sercem najbogatszych w funkcje, dysponujących najwyższą wydajnością płyt głównych dla procesorów AMD. W pierwszej przeznaczonej dla entuzjastów platformie z technologią NVIDIA® HybridPower™, uzyskaj to, co najlepsze dzięki technologii 3-way SLI zapewniającej najwyższą wydajność grafiki oraz technologii HybridPower, oferującej niewielkie zużycie energii. Wykorzystaj w pełni moc swojej maszyny dzięki monitorowaniu i dostrajaniu w czasie rzeczywistym komponentów komputera w pierwszej platformie dla procesorów AMD z certyfikatem ESA.

 

Inteligentne zarządzanie energią
Zainstaluj wybrany procesor graficzny NVIDIA® GeForce® i sprawdź, jak działa technologia HybridPower. Uwolnij wydajność grafiki w wymagających grach 3D i aplikacjach wtedy, gdy jej potrzebujesz, lub ciesz się cichym, oszczędnym komputerem w czasie przeglądania sieci, edycji tekstu lub oglądania filmów HD.

 

Zyskaj idealną kontrolę
Funkcje monitoringu i dostrajania w czasie rzeczywistym Panelu kontrolnego NVIDIA z technologią ESA pozwalają na pełną kontrolę Twojego komputera. Uzyskaj maksymalną wydajność dzięki uniwersalnej aplikacji 3D do monitorowania stanu systemu.

   

Rewelacyjne wrażenia w grach DirectX 10
Zwiększ wydajność swojej gry łącząc nForce 780a SLI z trzema kartami graficznymi GeForce 9800 GTX i graj w gry DirectX® 10 następnej generacji tak, jak powinno się w nie grać.

 
Key Features

Zaprojektowane dla technologii NVIDIA® SLI™
Technologia NVIDIA SLI to rewolucyjne rozwiązanie pozwalające na inteligentne skalowanie wydajności podsystemu graficznego poprzez łączenie wielu rozwiązań graficznych NVIDIA w jednym systemie z chipsetem NVIDIA nForce SLI.

Technologia HybridPower
Uzyskaj wyższą wydajność grafiki lub wybierz cichy i oszczędny komputer dzięki technologii NVIDIA® HybridPower®. Zainstaluj swój procesor graficzny GeForce na płycie głównej NVIDIA i zyskaj pełną kontrolę. Podnieś wydajność w grach i podczas oglądania wideo lub postaw na oszczędność, redukcję hałasu i poboru energii w czasie, gdy tylko surfujesz po Internecie, wysyłasz e-maile lub edytujesz teksty.

Panel kontrolny NVIDIA
Łatwo dostosuj swój komputer tak, aby uzyskać maksymalną wydajność. Zawiera Monitor systemu NVIDIA, umożliwiający kontrolę parametrów komputera za pomocą łatwego w użyciu środowiska 3D.

Technologia dyskowa NVIDIA MediaShield
Technologia dyskowa NVIDIA® MediaShield™ to zestaw funkcji zabezpieczających twoje najważniejsze cyfrowe dane – niezawodna, skalowalna i łatwo dostępna. Zawiera obsługę RAID w konfiguracjach 0, 1, 0+1, 5 oraz obsługę do sześciu dysków SATA 3Gb/s.

Technologia sieciowa NVIDIA nForce
Technologia sieciowa opracowana przez firmę NVIDIA zapewnia najwyższą przepustowość transferów w sieci przy najniższym poziomie obciążenia głównego procesora. Łatwość zarządzania i stabilność rozwiązań sieciowych firmy NVIDIA przekłada się na lepszą wydajność pracy w sieci i niższy całkowity koszt utrzymania sprzętu. Tylko NVIDIA oferuje taki poziom integracji funkcji sieciowych, pozwalając osiągnąć nowy poziom zadowolenia podczas surfowania w Sieci.

Technologia NVIDIA FirstPacket™
Zostań „Królem pingów” dzięki technologii NVIDIA FirstPacket. Uzyskasz krystaliczne czysty głos w konwersacjach sieciowych i taką wydajność sieci podczas grania, jakiej potrzebujesz. Technologia NVIDIA FirstPacket zapewnia, że pakiety sieciowe zawierające Twoje pliki, rozmowy VoIP i dane gier komputerowych przesyłane są zgodnie z Twoimi preferencjami.

* W przypadku niektórych produktów, pełną listę można znaleźć można na stronie www.nvidia.pl/hybridsli

 
Key Benefits
NVIDIA® SLI® Ready Obsługa technologii Quad SLI z dwiema podwójnymi kartami graficznymi NVIDIA® GeForce® 9800 GX2
Obsługa technologii 3-way SLI z trzema kartami graficznymi GeForce 9800 GTX, 8800 Ultra lub GeForce 8800 GTX
Obsługa technologii SLI z dwiema identycznymi kartami graficznymi SLI Ready
Technologia NVIDIA Hybrid SLI Technologia HybridPower™
Technologia GeForce Boost
Narzędzia wydajności systemu  ESA certified motherboard
Panel kontrolny NVIDIA
Monitor system NVIDIA
Złącza rozszerzeń Obsługa PCI Express 2.0
35 linii, 7 sloty: 1 x16, 2 x8, 3 x1
Do 5 slotów PCI
CPU AMD Socket AM2+
AMD Phenom, Athlon 64 FX, Athlon 64 X2, Athlon 64
Pamięci DDR2 1066/800/667/533
Dyski Technologia NVIDIA MediaSheild™
Do 4 napędów Serial ATA 3.0 Gb/s
Do 4 napędów PATA (Ultra DMA 133/100/66/33)
RAID w konfiguracjach 0, 1, 0+1 Pamięć, 5
Obsługa sieci Natywne połączenie Gigabit Ethernet
Technologia NVIDIA FirstPacket™
USB Do 12 portów USB 2.0
Audio HDA (Azalia)
Wyświetlanie Zintegrowane wyjście graficzne
Technologia NVIDIA® PureVideo® HD


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn