Chipset NVIDIA nForce® 780i SLI™

Chipsety NVIDIA nForce® 780i SLI™ są podstawą do konstruowania najszybszych komputerów do gier.

Chipsety NVIDIA nForce® 780i SLI™ są podstawą najszybszych na świecie komputerów do gier. Osiągnij maksymalną wydajność dzięki 3-kanałowej technologii SLI, uzyskaj absolutną kontrolę dzięki funkcjom monitorowania komponentów w czasie rzeczywistym zaimplementowanym w pierwszej platformie z certyfikatem ESA i rozkoszuj się widowiskową rozgrywką DirectX® 10 na najlepszej platformie dla procesorów graficznych GeForce.

Maksymalna wydajność twojej maszyny
Uzyskaj do 2,4x wyższą wydajność niż konfiguracja z pojedynczą kartą graficzną dzięki obsłudze 3-kanałowej technologii NVIDIA® SLI™. Graj w najnowsze gry DirectX® 10 zachwycając się pełną płynnością w wysokich rozdzielczościach.


Uzyskaj absolutną kontrolę
Funkcje monitorowania komponentów w czasie rzeczywistym pozwalają na pełną kontrolę twojego komputera. Uzyskaj maksymalną wydajność dzięki uniwersalnej aplikacji 3D do monitorowania stanu systemu.
© 1998-2007 Epic Games, Inc.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Rewelacyjne wrażenia w grach DirectX 10
Zwiększ wydajność swojej gry łącząc NVIDIA nForce 780i SLI z dwiema kartami graficznymi NVIDIA GeForce 8800 GTX lub GeForce 8800 Ultra i graj w gry DirectX® 10 tak, jak powinno się w nie grać.


FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn