Back

Panel kontrolny NVIDIA

 
 

Panel kontrolny NVIDIA® to przeznaczona do obsługi sprzętu aplikacja następnej generacji, udostępniająca doskonałe funkcje sprzętu firmy NVIDIA oraz sterowników ForceWare®. Panel kontrolny NVIDIA zaprojektowany został przez zajmujący się interfejsem użytkownika specjalny zespół, którego celem było jak największe ułatwienie korzystania z programu i konfigurowania sprzętu.

Panel kontrolny NVIDIA, zawierający opcje zarządzania wyświetlaniem obrazu, multimediami, aplikacjami i funkcjami związanymi z grami, zapewnia kompatybilność, stabilność i solidność na wszystkich platformach NVIDIA. Dodatkowo, panel kontrolny NVIDIA zaprojektowany został dla Windows Vista™ i będzie w pełni zintegrowany z systemem operacyjnym następnej generacji firmy Microsoft®.

Ujednolicona architektura sterowników ForceWare zapewnia stabilność i wysoką funkcjonalność oferując doskonałą wydajność grafiki i systemu we wszystkich aplikacjach.

Najważniejsze funkcje

  • Jeden panel kontrolny umożliwiający szybki dostęp do wszystkich ustawień sprzętu firmy NVIDIA.
  • Proste tablice z interaktywnymi obrazami i wyjaśnieniami ułatwiające konfigurację.
  • Widok dla użytkowników początkujących lub zaawansowanych.
  • Podgląd 3D w czasie rzeczywistym pozwalający zaaplikować optymalne ustawienia w grach.
  • Ustawienia jakości HDTV pozwalają wykorzystać najnowsze panele panoramiczne.
  • Opatentowana Ujednolicona Architektura Sterowników NVIDIA (UDA) obsługująca wszystkie produkty firmy NVIDIA.
  • Dostępny w wersjach dla systemów Microsoft Windows XP™ oraz Microsoft Windows Vista.

Chcesz ulepszyć oprogramowanie NVIDIA?

Weź udział w procesie tworzenia oprogramowania i pomóż nam poznać Twoje potrzeby – zapisz się do programu badania użyteczności firmy NVIDIA (NVIDIA Usability Research Studies). Będziesz miał bezpośredni wpływ na przyszłe produkty i usługi firmy NVIDIA, przez co pomożesz nam zaoferować ich najlepszą jakość. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn