Gry PC

 
 

 

Gatunek

Przygodowe

Data wydania

14-07-2016

Tryb jednoosobowy

Tak

Obsługiwane technologie


Opis

Wkrocz do świata VR Funhouse! VR Funhouse wprowadza graczy w świat wirtualnego wesołego miasteczka pełnego zabaw i gier. Dzięki najnowszej aktualizacji gra VR Funhouse obsługuje teraz modyfikacje, dając społeczności niezwykłe środowisko typu sandbox, pełne rozrywki w rzeczywistości wirtualnej!

Zamień swój pistolet w strzelnicy na pistolet maszynowy, podpal czupryny zwariowanych stworków, czy też stwórz swą ulubioną mini-grę wesołego miasteczka w VR. Dzięki modyfikacjom gry VR Funhouse możliwości są nieograniczone.

Cechy gry

Oprócz obsługi modyfikacji, VR Funhouse obejmuje 7 mini-gier zlokalizowanych w wirtualnym środowisku wesołego miasteczka:

  • Wystaw swoje umiejętności na próbę, strzelając do celu z dwóch pistoletów na strzelnicy lub spróbuj trafić w ruchome cele wyrzucane z armatek. Te gry korzystają z technologii PhysX zapewniającej realistyczną symulację zniszczeń, dzięki czemu będziesz mógł obserwować wpływ swoich działań na otoczenie.
  • Strzelaj do klaunów zieloną mazią z pistoletów lub chwyć za łuk oraz ogniste strzały i strzelaj płonącymi pociskami do celów. Gry te wykorzystują technologie NVIDIA FleX i Flow, stosowane podczas animacji materiałów, płynów i ognia. Materiały obejmują realistyczne kurtyny i serpentyny. Animacja płynów zapewnia realistyczny wygląd cieczy, gdy gracze strzelają do klaunów zieloną mazią. Technologia Flow gwarantować będzie realistyczną, wolumetryczną animację ognia, gdy zapalisz swoją strzałę i wystrzelisz ją z łuku.
  • W grach Mole Boxing i Whack-A-Mole pojawią się zwariowane, uśmiechnięte stworki. Nie będziesz mógł się doczekać, by je znokautować. W tych grach przedstawiono technologię NVIDIA HairWorks umożliwiającą symulowanie oraz renderowanie realistycznych włosów i futra.
  • Gra VR Funhouse wykorzystuje potencjał zaawansowanych technologii graficznych NVIDIA VRWorks, aby zwiększyć wydajność i zmaksymalizować jakość obrazu. Konfiguracja VR SLI umożliwia wykorzystanie dwóch układów GPU do równoległego renderowania grafiki, gdzie jeden układ GPU generuje obraz dla prawego oka, a drugi dla lewego. W połączeniu z trzecim układem GPU na potrzeby obsługi technologii PhysX, gra VR Funhouse zapewnia zarówno wspaniałą grafikę, jak i doskonałe odwzorowanie praw fizyki.
  • Dzięki technice VRWorks Multi-res Shading obraz w grze VR Funhouse jest inteligentnie renderowany w pełnej jakości wyłącznie w tych miejscach, które możesz zobaczyć, co wpływa na zwiększenie wydajności.

Pakiet VR Funhouse Mod Kit i kod źródłowy

Twórcy modyfikacji mogą pobrać pakiet VR Funhouse Mod Kit, stworzyć własne modyfikacje i podzielić się nimi z całym światem.

Twórcy gier mogą pobrać pełny kod źródłowy VR Funhouse z serwisu Github i opracować własne gry wykorzystujące potężne technologie NVIDIA GameWorks, PhysX i VRWorks, które zintegrowano z silnikiem Unreal Engine 4 i grą VR Funhouse.


Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

Kompatybilne zestawy VR HTC Vive
Ustawienia graficzne na niskim poziomie GeForce GTX 1060 GeForce GTX 980 Ti GeForce GTX TITAN X GeForce GTX 1070
Ustawienia graficzne na średnim poziomie GeForce GTX 1080
Jeden dedykowany układ GPU do obsługi grafiki GeForce GTX 1080 lub model wyższy GeForce GTX 980Ti (lub model wyższy) w konfiguracji SLI
Jeden dedykowany układ GPU do obsługi technologii PhysX GeForce GTX 980Ti lub model wyższy

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm