Sterowniki

Oprogramowanie

 
 

Moc obliczeń na układach GPU. Prostosta Visual Studio.
NVIDIA® Parallel Nsight™ łączy obliczenia na układach GPU z Visual Studio 2010 i 2008. Debuguj, przedstawiaj, analizuj kod GPU używając standardowej organizacji pracy i narzędzi.

Firma NVIDIA® dostarcza pełną gamę rozwiązań programowych dla następujących zastosowań:


Gry i rozrywka w środowisku domowym

Sterowniki NVIDIA® GeForce® są uznawane za wiodące w branży pod względem wydajności, jakości wizualnej i stabilności oraz zapewniają układom GPU GeForce obsługę technologii klasy premium, takich jak SLI®, PhysX®, 3D Vision, NVIDIA Surround oraz PureVideo® HD.

Pobierz najnowsze sterowniki GeForce z witryny nvidia.pl:

 • Technologia NVIDIA SLI® zapewnia dostęp do najlepszej na świecie platformy do gier poprzez umożliwienie Ci połączenia mocy kilku układów GPU GeForce oraz inteligentne skalowanie wydajności podsystemu graficznego.
 • Technologia NVIDIA PhysX® dodaje nowy element realizmu nie spotykanego nigdy wcześniej w grach. Podziwiaj dynamiczne efekty, takich jak piekielne eksplozje, reagujące na przebieg gry szczątki, realistyczna woda czy wyglądające jak żywe postacie.
 • Technologia NVIDIA 3D Vision™ wprowadza w świat komputerów PC porywające stereoskopowe wrażenia 3D dostępne w grach, poprzez filmy i zdjęcia 3D oraz w Sieci 3D.
 • Technologia NVIDIA 3D Vision™ Surround rozszerza obszar wyświetlania w Twoich grach na trzy wyświetlacze pracujące w pełnym stereoskopowym trybie 3D, gwarantując w ten sposób absolutnie najpełniejsze wrażenie przebywania w świecie, w którym toczy się rozgrywka. Technologia NVIDIA Surround umożliwia także grę w konfiguracji złożonej z trzech wyświetlaczy nieobsługujących trybu wyświetlania stereoskopowego.
 • Technologia NVIDIA® PureVideo® HD oferuje bezprecedensową klarowność obrazu, płynność odtwarzania wideo, wierne kolory oraz precyzyjne skalowanie w trakcie wyświetlania filmów i materiału wideo.
 • Technologia CUDA™ uwalnia moc rdzeni przetwarzających jednostki GPU i spożytkowuje ją do akceleracji najbardziej wymagających obliczeniowo zadań, takich jak transkodowanie wideo, symulacje fizyczne, ray tracing i inne.


Oprogramowanie NVIDIA dla użytkowników profesjonalnych

NVIDIA dostarcza i akceleruje spektrum możliwości rozciągających się od podstawowych technologii służących do tworzenia lub akceleracji własnych aplikacji renderujących, aż po kompletne rozwiązania renderujące oferowane w ramach wiodących narzędzi do projektowania 3D i zastosowań rozrywkowych.

W połączeniu z mocą obliczeniową i niezawodnością rozwiązań GPU NVIDIA Quadro® oraz Tesla™, NVIDIA zwiększa możliwości kreatywne, zapewniając dostęp do środowisk pracy o najwyższej możliwej wydajności procesu renderowania. Zapoznaj się z poniższymi kategoriami, aby poznać najnowsze informacje na temat przełomowych możliwości w zakresie renderingu oferowanych przez NVIDIA:

  > Oprogramowanie renderujące NVIDIA mental ray® generuje obrazy o znakomitej jakości i niezrównanym realizmie.
  > NVIDIA iray® jest pierwszym na świecie interaktywnym, fotorealistycznym i fizycznie poprawnym rozwiązaniem renderującym, które wykorzystuje moc przetwarzania równoległego jednostek GPU Quadro i Tesla.
  > Technologie NVIDIA są stosowane przez profesjonalnych twórców oprogramowania do akceleracji ray tracingu przy użyciu rozwiązań NVIDIA® CUDA™ i NVIDIA OptiX.
  > Zaawansowane rozwiązania renderujące NVIDIA zapewniają skalowalność nie tylko w zakresie wszystkich jednostek GPU w systemie, ale także w obrębie lokalnego środowiska typu klaster, jak również usług renderujących firm trzecich lub w postaci renderingu w chmurze, jako rozwiązań odpowiadających na doraźne potrzeby odnośnie renderingu na życzenie.

Sterowniki NVIDIA® zapewniają najlepszą kombinację wydajności, jakości i funkcjonalności. Sterowniki Quadro są certyfikowane dla ponad 100 aplikacji profesjonalnych w celu zapewnienia dłuższego czasu bezproblemowej pracy w zastosowaniach i aplikacjach o szczególnym znaczeniu. Dzięki prostemu procesowi instalacji i profesjonalnemu wsparciu technicznemu instalacja, wdrażanie i obsługa korzystających z nich systemów są bardzo proste.

Sterowniki certyfikowane przez Partnerów zostały przetestowane i certyfikowane pod kątem czołowych aplikacji profesjonalnych w celu zagwarantowania dłuższego czasu bezawaryjnej pracy w zastosowaniach o szczególnym znaczeniu.


Systemy komputerowe o wysokiej wydajności

Technologia NVIDIA® CUDA™ stanowi całkowicie nową architekturę obliczeniową, która umożliwia procesorom graficznym rozwiązywanie złożonych problemów obliczeniowych. Umożliwia ona aplikacjom wykonującym bardzo skomplikowane obliczenia dostęp do niezwykłej wydajności obliczeniowej oferowanej przez wysoko wydajne rozwiązania NVIDIA® Tesla™. Dzięki tym rozwiązaniom naukowcy wojskowi, inżynierowie i inni profesjonalni technicy otrzymują narzędzia umożliwiające rozwiązywanie dotychczas nierozwiązywalnych problemów.


Narzędzia dla twórców gier

Narzędzia programistyczne NVIDIA zapewniają twórcom aplikacji optymalny kurs w procesie tworzenia i profilowania wysokowydajnych programów wykorzystujących układ GPU. Strona NVIDIA dla twórców oprogramowania udostępnia programistą szeroki zakres wsparcia, narzędzi, bibliotek oraz fora użytkowników, by pomóc w stawianiu czoła wyzwaniom związanym z przygotowywaniem światowej klasy treści i tworzeniem przełomowych aplikacji. 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn