Gry PC

 
 

 

Wydawca

Robot Entertainment

Strona internetowa gry

Orcs Must Die! Unchained

Gatunek

Akcja
Przygodowe
FPS
Online Multiplayer

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

Opis

Tytuł Orcs Must Die! Unchained to dynamiczna gra akcji, w której drużyny bohaterów walczą ramię w ramię, by atakować i bronić starożytne twierdze.

Tytuł Orcs Must Die! Unchained to dynamiczna gra akcji, w której drużyny bohaterów walczą ramię w ramię, by atakować i bronić starożytne twierdze. Po raz pierwszy w grze Orcs Must Die! drużyny graczy będą walczyć po obu stronach bitwy - budując pułapki, by zatrzymać natarcie wroga ORAZ wystawiając własne armie do walki z siłami defensywnymi przeciwnika.

Fabuła gry Orcs Must Die! Unchained osadzona jest w znanym już z poprzednich odsłon humorystycznym świecie fantasy, kilka lat po wydarzeniach z tytułu Orcs Must Die! 2. Odkrywając dziesiątki szczelin i kryjących się za nimi magicznych światów, bohaterowie nadchodzą z daleka, by walczyć o kontrolę na tymi cennymi wrotami. Po wydarzeniach z tytułu Orcs Must Die! 2, Wojenny Mag i Czarodziejka odbudowali niegdyś potężny Zakon. Ich nowy przeciwnik, Rozkuci (Unchained), nie jest bezmyślną hordą, jaką pokonano już wcześniej dwukrotnie - to zorganizowana armia prowadzona przez potężnych bohaterów.

Cechy

  • Atak i obrona - pełna adrenaliny akcja, która wrzuci Cię w sam środek oblężenia. Uwolnij swoich żołnierzy i wkrocz do twierdzy wroga. Buduj nieprzeniknione sieci pułapek, by siekać, mielić, zgniatać i palić swoich przeciwników. Twoja drużyna musi opanować do perfekcji obie taktyki, by zwyciężyć.
  • Wybierz swojego bohatera - dziesiątki unikalnych i potężnych herosów oferuje rozbudowane opcje rozgrywki na wszystkich poziomach. Starzy znajomi, Wojenny Mag i Czarodziejka, powracają, by stawić czoła nowym przeciwnikom, takim jak Blackpaw, Midnight, Stinkeye i Bloodspike. Niezależnie od tego, czy preferujecie potęgę i majestat, czy też szumowiny i łajdactwo, każdy znajdzie dla siebie bohatera.
  • Zbieraj i personalizuj - zbieraj i ulepszaj potężnych herosów, niesamowite rodzaje broni, zdradzieckie pułapki i szatańskich sługusów. Zbuduj arsenał dzięki ogromnej liczbie opcji. Dostosuj strategię do każdej potyczki. Nowi bohaterowie, rodzaje broni, pułapki oraz słudzy są regularnie dodawani, a Twoja kolekcja nigdy nie przestanie się rozwijać!

Wymagania systemowe

Wymagania systemowe

System operacyjny Windows 7/8
Procesor Intel Core i5-2320 3,0 GHz (lub lepszy)
Pamięć 6 GB pamięci RAM (lub więcej)
Dysk twardy 10 GB wolnej przestrzeni dyskowej

Rekomendowany układ GPU: GeForce GTX 555 wyposażony w 1 GB pamięci VRAM (lub więcej) opcje "Death Physics Quality i "Video Quality" ustawione na poziomie "średnim", a opcja "Audio Emitter Limit"ustawiona na poziomie "wysokim".

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm