Gry PC

 
 

 
Overwatch

Strona internetowa gry

Overwatch

Gatunek

FPS
Online Multiplayer

Data wydania

24-06-2016

Tryb wieloosobowy

Tak

PEGI 12

Opis

Witamy w Overwatch™

Żołnierze. Naukowcy. Łowcy przygód. Dziwolągi.

W czasach globalnego kryzysu, bohaterowie z międzynarodowej grupy do zadań specjalnych OVERWATCH łączą siły, by zaprowadzić pokój w świecie ogarniętym wojną. Zakończyli oni kryzys i pomogli utrzymać pokój w kolejnych dziesięcioleciach, rozpoczynając erę eksploracji, innowacji i odkryć. Jednak po wielu latach wpływy grupy Overwatch osłabły i została ona ostatecznie rozwiązana.

Grupa Overwatch przepadła... ale świat wciąż potrzebuje bohaterów.

 

Wybierz bohatera

Gra Overwatch oferuje olbrzymi wybór unikalnych bohaterów, od podróżującego w czasie łowcy przygód, po uzbrojonego po zęby wojownika i transcendentnego robota-mnicha. Każdym bohaterem gra się inaczej, a kluczem do sukcesu jest rozwijanie unikalnych umiejętności. Nie ma dwóch takich samych bohaterów.

 

Rób to, do czego jesteś stworzony

Niezależnie od tego, czy walczysz na pierwszej linii frontu, zapewniasz ochronę przy pomocy swojej tarczy, czy też wspierasz swoich sojuszników niwelując ich obrażenia, umiejętności każdego bohatera zostały zaprojektowane pod kątem gry zespołowej. Opanowanie sztuki wykorzystywania swoich umiejętności w porozumieniu z członkami drużyny, jest kluczem do zwycięstwa.

 

Cele drużynowe

Drużyny bohaterów toczą pojedynki na całej planecie. Chroń sekrety tajemniczej Świątyni Anubisa, eskortuj transport broni elektromagnetycznej przez tereny King's Row - cały świat jest Twoim polem bitwy.

 

Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowy system Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 (najnowsze uaktualnienie Service Pack)
Procesor Intel Core i3 lub AMD Phenom X3 865
Karta graficzna GeForce GTX 460
Pamięć 4 GB pamięci RAM
Pamięć masowa 5 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Internet szerokopasmowe łącze internetowe
Media Brak dla zalecanej instalacji cyfrowej
Rozdzielczość Minimalna rozdzielczość wyświetlacza 1024 X 768

Rekomendowane parametry systemowe

System operacyjny 64-bitowy system Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 (najnowsze uaktualnienie Service Pack)
Procesor Intel Core i5 lub AMD Phenom II X3 lub lepszy
Karta graficzna GeForce GTX 660
Pamięć 6 GB pamięci RAM
Pamięć masowa 5 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Internet szerokopasmowe łącze internetowe
Media Brak dla zalecanej instalacji cyfrowej
Rozdzielczość Minimalna rozdzielczość wyświetlacza 1024 X 768

Zrzuty ekranowe

 

Overwatch z GTX

WALCZ O LEPSZE JUTRO
Zostań bohaterem z kartami GeForce® GTX

Tytuł Overwatch to wyjątkowa strzelanka drużynowa, której akcja toczy się na Ziemi w niedalekiej przyszłości. Każdy mecz to niezwykle dynamiczna wieloosobowa konfrontacja najróżniejszych bohaterów, najemników, naukowców, awanturników i odmieńców, walczących ze sobą w olbrzymim, obejmującym cały świat konflikcie.

Weź udział w porywających strzelaninach na fantastycznych i znajomych arenach walki, ciesząc się zaawansowaną technologią i wyjątkową wydajnością karty graficznej z serii GeForce GTX. Niezależnie od tego, czy chcesz grać w rozdzielczości 1080p przy ustawieniach na wysokim poziomie, czy też w wyższych rozdzielczościach, takich jak 2560 horyzontalnie - karty z serii GeForce GTX zapewnią Ci najwyższą jakość wrażeń w grach.

Graj w tytuł Overwatch w sposób, w jaki powinno się w niego grać (The Way It's Meant to be Played) dzięki kartom graficznym z serii GeForce GTX.

 


 
Overwatch Blizzard TWIMTBP
Pegi 12
© 2016 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved. Overwatch is a trademark and Blizzard Entertainment is a trademark and/or registered trademark of Blizzard Entertainment, Inc., in the U.S. and/or other countries.
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm