Gry PC

 
 

 

Strona internetowa gry

Paragon

Gatunek

Akcja

Data wydania

16-08-2016

Tryb wieloosobowy

Tak

Opis

Agora. To tu przychodzą najlepsi, aby walczyć. Gdy nadejdzie ta chwila, czy sprostasz? Zjednoczycie się? Czy wzniesiesz się ponad konkurencję? Tylko dzięki zwycięstwom na Agorze bohaterowie mogą zostać uznani za wzór.

Opracowana przez firmę Epic Games, twórców Gears of War oraz Unreal Tournament, Paragon to pełna rywalizacji wieloosobowa (5 na 5) gra MOBA, łącząca zaciekłość akcji z perspektywy trzeciej osoby i głębokie strategiczne decyzje gier typu MOBA.

Każda rozgrywka to epickie starcie bohaterów, z których każdy charakteryzuje się unikalną konstrukcją i stylem gry, które mogą przeważyć szalę zwycięstwa. Gideon rozdziera kosmiczną szczelinę i zrzuca na swych wrogów meteory. Muriel unosi się na polem walki, aby osłaniać i wspierać swych sprzymierzeńców. Murdock uwalnia swą umiejętność Ultimate, aby długim ramieniem sprawiedliwości razić przez całą mapę. Wprowadzając co trzy tygodnie nowych bohaterów gra Paragon zapewnia niekończące się możliwości zarówno dla nowych graczy, jak i weteranów.

Wszyscy bohaterowie są dostępni zawsze w modelu free-to-play. Grę Paragon zaprojektowano tak, aby każdy z graczy mógł współzawodniczyć i wygrywać bez jakiegokolwiek wydawania pieniędzy. Karty można uzyskać wyłącznie poprzez granie. Ci, którzy chcieliby osiągnąć najwyższe poziomy umiejętności, mogą spróbować swoich sił z tzw. Master Challenges. W miarę osiągania kolejnych poziomów swojego bohatera, będziesz mógł odblokowywać nowe zestawy kart, unikalne odzywki oraz cenne nagrody.

Zagraj w otwartej wersji beta gry Paragon już dziś.

Nadszedł już czas. Rozpocznij walkę.


Wymagania systemowe

Minimalne parametry systemowe

System operacyjny Windows 7 i nowsze
Procesor Intel Core i5 2,5 GHz
Pamięć 4 GB RAM
Karta graficzna GeForce GTX 460

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Aliens: Colonial Marines
Blacklight: Retribution
Battlefield 3
Bulletstorm