Gry PC

 
 

 

Wydawca

Grinding Gear Games

Strona internetowa gry

Path of Exile

Gatunek

Akcja
MMO

Data wydania

01-11-2012

Tryb wieloosobowy

Tak

Opis

Jesteś Banitą, walczącym o przetrwanie na mrocznym kontynencie Wraeclast i próbującym zdobyć wystarczającą moc, by zemścić się na tych, którzy Cię skrzywdzili. Stworzony przez zapalonych graczy, tytuł Path of Exile to przeznaczona do rozgrywki sieciowej gra RPG z elementami akcji, osadzona w mrocznym świecie fantasy. Gra Path of Exile oferuje dynamiczny i brutalny system walki, potężne przedmioty oraz złożone opcje rozwoju i personalizacji postaci. Jest przy tym całkowicie bezpłatna i nigdy nie będziesz musiał płacić, wy wygrywać.


Kluczowe cechy


Wolność. Moc. Zemsta.

Po tym, jak wygnano Cię do mrocznego i brutalnego świata Wraeclast, będziesz mógł wcielić się w jedną z kilku postaci, w tym wiedźmy, templariusza, łowcy, cienia, marudera, mistrza fechtunku oraz nowo dodanej klasy potomkini rodu szlacheckiego. Poznawaj kontynent Wraeclast, od opuszczonego wybrzeża po zniszczone miasto Sarn i odkrywaj starożytne tajemnice, czekające na Ciebie.

Nieograniczone opcje personalizacji postaci

Twórz i personalizuj setki unikalnych kombinacji umiejętności, korzystając ze specjalnych kamieni oraz naszego olbrzymiego drzewka rozwoju. Łącz kamienie umiejętności, wsparcia oraz kamienie wyzwalające, by stworzyć swoją własną, unikalną kombinację mocy, defensywy i ofensywy.

Stworzony do zabijania

Gra Path of Exile skupia się wokół przedmiotów. Szukaj, zbieraj i handluj rzadkimi i unikalnymi przedmiotami, posiadającymi magiczne właściwości. Personalizuj swoją postać w oparciu o najbardziej śmiercionośne kombinacje.

Brutalna rozgrywka

Walcz w turniejach z innymi graczami oraz rozgrywkach typu Capture the Flag, by zdobyć światowe uznanie. Wygrywaj cenne nagrody biorąc udział w rozgrywkach typu Daily League oraz Race Event, które działają jako odrębne światy gry z własnymi rankingami i systemami ekonomicznymi.

Prawdziwie darmowa. Nie musisz płacić, by wygrywać.

Pragniemy stworzyć uczciwą dla wszystkich grę. Nie możesz zdobyć przewagi wydając prawdziwe pieniądze w grze Path of Exile.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny Windows XP SP3/Vista/Windows 7/8
Procesor kompatybilny z rozszerzeniem x86 procesor 1,4 GHz lub szybszy
Pamięć 2 GB pamięci RAM
Karta graficzna NVIDIA GeForce 7800 GT lub ATI Radeon X1950 Pro lub lepsza
DirectX wersja 9.0c
Połączenie sieciowe szerokopasmowe łącze internetowe
Dysk twardy 5 GB dostępnej przestrzeni dyskowej

Zrzuty ekranowe

 
 
 

Inne popularne gry PC

Assassin's Creed IV Black Flag
Assassin's Creed III
AION
Alice: Madness Returns