Gry PC

 
 

 
Planetside 2

Wydawca

Sony Online Entertainment

Strona internetowa gry

Planetside 2

Gatunek

FPS
MMO

Data wydania

20-11-2012

Tryb jednoosobowy

Tak

Tryb wieloosobowy

Tak

Obsługiwane technologie

Opis

Długo oczekiwana strzelanka MMO z perspektywy pierwszej osoby, gra Planetside 2, wkrótce będzie dostępna w systemie free-to-play. Gra będzie oferowała zaawansowaną grafikę, akcelerowane przez układ GPU efekty PhysX i obsługę technologii NVIDIA 3D Vision, aby w niespotykany dotąd sposób wciągnąć gracza w sam środek akcji.

Wydana w 2003 roku gra Planetside stała się objawieniem, oferując graczom dostęp do ogromnych pól walk, gdzie na danym obszarze bitwy rozgrywane były równolegle, a setki graczy należących do trzech różnych frakcji walczyły jednocześnie o przejęcie kontroli. Jeszcze żadna gra nie oferowała takiej skali zmagań, choć nadchodząca, długo oczekiwana kontynuacja - gra Planetside 2 - będzie wzorowała się na, jak dotychczas, niedoścignionym oryginale i ma postawione za cel jego ulepszenie.

Planowana premiera gry Planetside 2 odbędzie się w drugiej połowie tego roku. Gracze po raz kolejny będą zmagali się na ogromnych obszarach, tylko że tym razem będą mieli do dyspozycji większą ilość pojazdów, klas piechoty, broni, a także więcej mechanizmów rozgrywki. Wszystko to jest dokładnie balansowane w trakcie trwających beta testów, w których możesz wziąć udział. Wystarczy, że zdobędziesz klucz dostępu do weekendu z wersją beta, który zaczyna się 17-stego września.

W strzelance MMO z perspektywy pierwszej osoby - grze Planetside 2 - podobnie jak w przypadku oryginalnej gry Planetside, gracze biorą udział w ogólnym rankingu frakcji poprzez wygrywanie bądź przegrywanie bitew, które rozgrywają się równolegle na danym obszarze. Rezultatem tych walk jest ciągła rotacja w posiadaniu wysp zwiększających wpływy frakcji i zabudowań na planecie Auraxis. Gra Planetside 2, w przeciwieństwie do pierwszej części, jest dostępna w systemie free-to-play, kontynuując udany model stworzony na potrzeby gry League of Legends. Oznacza to, że wszystkie przedmioty i umiejętności, które mają wpływ na Twoją skuteczność, mogą zostać pozyskane całkowicie podczas rozgrywki.

Technologicznie, gra Planetside 2 jest nie tylko ogromnym krokiem naprzód w stosunku do gry Planetside, ale jest także jedną z najlepiej prezentujących się strzelanek na komputery PC, co potwierdzają imponujące filmy i zdjęcia z gry. Co więcej, szereg jeszcze nie ujawnionych, akcelerowanych przez układ GPU efektów PhysX dodaje smaczku zapowiedziom gry, a dla tych, którzy posiadają systemy 3D, gra Planetside 2 od momentu premiery będzie w pełni obsługiwała technologię NVIDIA 3D Vision.

Aby uzyskać najnowsze informacja o grze Planetside 2 zaglądajcie na oficjalną stronę Sony Online Entertainment.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny Windows XP
Procesor Intel Core 2 Duo E6850 lub lepszy / AMD Phenom II X2 lub lepszy
Pamięć 4 GB RAM
Dysk twardy 15 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Pamięć graficzna 256 MB RAM
Karta graficzna Karta graficzna z serii NVIDIA GeForce 8600 lub lepsza / karta graficzna AMD lub ATI 4850 lub lepsza
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX
Łącze internetowe szerokopasmowe

Rekomendowane parametry systemowe

System operacyjny Windows 7
Procesor procesor Intel i5 lub lepszy / AMD Phenom II X6 lub lepszy
Pamięć 6 GB RAM
Dysk twardy 15 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Pamięć graficzna 1,024 MB RAM
Karta graficzna NVIDIA GeForce 560 lub lepsza / AMD HD 6870 lub lepsza
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX

Zrzuty ekranowe

 

Analizator układu GPU

 
 

Inne popularne gry PC

The Secret World
AION
Diablo III
Star Wars™: The Old Republic™