GeForce
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

GeForce 510 (OEM)

Dodatkowe zdjęcia

Dyskretna karta graficzna dla realistycznych wrażeń z PC

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Wyposaż swój komputer PC w NVIDIA® GeForce® 510 i wykorzystaj dwukrotnie większą wydajność od oferowanej przez zintegrowaną grafikę. Materiały wideo odtwarzane są szybko i płynnie, a zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wyświetlane natychmiast. Zanurz się w filmach Blu-Ray 3D™, akceleruj efekty z Twojego win7 lub graj w najnowsze gry DirectX® 11.

Akceleruj wyświetlanie zdjęć i wideo HD

Przyspiesz wykonywanie najbardziej wymagających zadań. Wykorzystaj moc GeForce® 510 i ciesz się płynnym odtwarzaniem z Internetu materiałów wideo 1080p, wyświetlaj błyskawicznie zdjęcia o wysokiej rozdzielczości i zapewnij turbodoładowanie ulubionym aplikacjom multimedialnym. Używaj przeglądarek internetowych wykorzystujących akcelerację GPU i obsługujących HTML5 – takich jak Google Chrome™ i Internet Explorer® 9 – i ciesz się bogatszymi wrażeniami w Sieci.

Wprowadź swojego peceta w erę 3D

Pokonaj granice swojego ekranu. Pozwól się oczarować rewelacyjnym filmom Blu-Ray 3D™, oglądaj i edytuj swoje zdjęcia oraz przeglądaj Sieć – a wszystko to w stereoskopowym 3D o jakości HD.

Ciesz się grami DirectX 11

Zobacz co umykało dotąd Twoim oczom. Oglądaj naturalnie wyglądające postacie oraz niesamowicie szczegółowy teren i środowiska gier w najnowszych tytułach DX11.


ILUSTRACJA Z GRY TOM CLANCY'S H.A.W.X.® 2 WYKONANA NA KOMPUTERZE Z UKŁADEM GPU NVIDIA. DOSTARCZONA PRZEZ UBISOFT.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn