GeForce
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GT 430

Dodatkowe zdjęcia

Oczekujesz od swojego peceta najwyższej wydajności – wybierz GeForce. Akceleruj za pomocą GPU proces obróbki zdjęć i wideo HD, oglądaj filmy Blu-ray 3D™ oraz przenieś na wyższy poziom jakość rozgrywki w najnowszych grach DirectX 11.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Oczekujesz od swojego peceta najwyższej wydajności – wybierz GeForce i akceleruj swoje cyfrowe życie. Sprawniej odtwarzaj strumienie wideo HD i błyskawicznie wyświetlaj zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. Ciesz się w swoim domu wrażeniami rodem z kina 3D – dzięki Blu-ray 3D™ i NVIDIA® GeForce® masz do wyboru w sumie ponad 400 tytułów gier i filmów dostępnych w wersji 3D. Doładuj działanie ulubionych aplikacji oraz przesuń granice swoich wrażeń w Sieci za pomocą nowej generacji akcelerowanych przez GPU przeglądarek typu Internet Explorer 9. Przenieś jakość rozgrywki na wyższy poziom, dzięki dedykowanej grom nowej architekturze, zaprojektowanej od podstaw pod kątem DirectX 11.

DX11 tak jak trzeba

Oczekujesz karty graficznej, która zmieni obraz gry? Graj w te tytuły, w które chcesz, ciesząc się taką jakością wrażeń w trakcie rozgrywki – z niesamowicie szczegółowo oddanymi postaciami, terenem i środowiskami gier – o jaką zadbali ich twórcy.

1

Akceleruj swoje cyfrowe życie

Niech płynne wyświetlanie stanie się w Twoim cyfrowym życiu standardem. Sprawniej odtwarzaj strumienie wideo HD. Błyskawicznie wyświetlaj wysokiej jakości zdjęcia i doładuj działanie swoich ulubionych aplikacji.

2

Kino 3D w Twoim domu

Pokonaj granicę swojego ekranu i ciesz się kinową jakością seansów filmowych 3D w Twoim domu. Pozwól się porwać przykuwającym wzrok trójwymiarowym zdjęciom, filmom Blu-ray 3D™ i Sieci.

3
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn