GeForce
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GT 520

Dodatkowe zdjęcia

Przyspiesz dzięki mocy GeForce® GT 520 wyświetlanie oraz proces obróbki zdjęć i wideo HD, wprowadź swojego peceta w erę 3D, ciesz się grami DX11 i wydobądź maksimum z wykorzystujących akcelerację GPU przeglądarek internetowych z obsługą HTML5.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Żyjesz w coraz szybszym tempie, niech Twój pecet dotrzyma Ci kroku. Przyspiesz dzięki mocy GeForce® GT 520 proces obróbki zdjęć i wideo HD, pozwól się oczarować filmom Blu-Ray 3D™ i graj w najnowsze gry DX11. Używaj przeglądarek internetowych wykorzystujących akcelerację GPU i obsługujących HTML5 – takich jak Google Chrome™ i Internet Explorer® 9 – i ciesz się bogatszymi wrażeniami w Sieci.

Akceleruj wyświetlanie oraz proces obróbki zdjęć i wideo HD

Skróć czas realizacji swoich najbardziej wymagających zadań. Wykorzystaj moc GeForce® GT 520 i ciesz się płynnym odtwarzaniem z Internetu materiałów wideo 1080p, wyświetlaj błyskawicznie zdjęcia o wysokiej rozdzielczości i zapewnij turbodoładowanie ulubionym aplikacjom multimedialnym. Używaj przeglądarek internetowych wykorzystujących akcelerację GPU i obsługujących HTML5 – takich jak Google Chrome™ i Internet Explorer® 9 – i ciesz się bogatszymi wrażeniami w Sieci.

1

Wprowadź swojego peceta w erę 3D

Pokonaj granicę swojego ekranu. Pozwól się oczarować rewelacyjnym filmom Blu-Ray 3D™, oglądaj i edytuj swoje zdjęcia oraz przeglądaj Sieć – a wszystko to w stereoskopowym 3D o jakości HD.

2

Ciesz się grami DirectX 11

Zobacz co umykało dotąd Twoim oczom. Oglądaj naturalnie wyglądające postacie oraz niesamowicie szczegółowy teren i środowiska gier w najnowszych tytułach DX11.

3
ILUSTRACJA Z GRY TOM CLANCY’S H.A.W.X.® 2 WYKONANA NA KOMPUTERZE Z UKŁADEM GPU NVIDIA. DOSTARCZONA PRZEZ UBISOFT.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn