GeForce
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

GeForce GTS 450 OEM

Dodatkowe zdjęcia

Zabójcza wydajność. Super cena. Wchodzisz do gry!

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Układ GPU NVIDIA® GeForce® GTS 450 o niezrównanym współczynniku wydajności do ceny, to perfekcyjny oręż do podboju LAN party. Dzięki ponad dwa razy większej mocy przetwarzania geometrii w DirectX 11 w porównaniu do konkurencyjnych układów GPU*, GeForce GTS 450 dominuje nad rywalami i oferuje zadziwiający realizm w najnowszych grach DirectX 11, takich jak Cywilizacja V. Układ ten, wyposażony w najnowsze, wiodące technologie, włączając NVIDIA® 3D Vision™, NVIDIA® PhysX, wysokowydajne sterowniki NVIDIA GeForce i inne, ma wszystko czego potrzeba, by oczarować Twoje zmysły.

* GeForce GTS 450 oferuje ponad 2 razy szybsze odświeżanie obrazu w porównaniu do układu Radeon HD 5750 w teście teselacji subd11 (ustawiony maksymalny poziom teselacji) wchodzącym w skład pakietu Microsoft DirectX 11 SDK.

DX11 tak jak trzeba

Dzięki ponad 2 razy większej mocy przetwarzania geometrii w porównaniu do układów GPU konkurencji, możesz podkręcić realizm w grach, uzyskując niezwykle precyzyjnie oddane postacie, teren i środowiska.

1

Wielkie osiągi. Atrakcyjna cena.

Dobrze zainwestuj w grafikę swoje pieniądze. Wybierając NVIDIA® GeForce® GTS 450 będziesz mógł dominować nad rywalami* w najgorętszych grach, jak choćby StarCraft 2, nie rozbijając przy tym swojej skarbonki.

2

Zanurz się w 3D

Pokonaj granicę swojego ekranu. Technologia NVIDIA 3D Vision sprawi, że pogrążysz się w niesamowicie porywających grach 3D, filmach Blu-Ray 3D™, trójwymiarowych zdjęciach i Internecie.

3
* Wydajność w grze StarCraft zmierzona dla GeForce GTS 450 w porównaniu do układu Radeon HT 5750 w trybie 16x10 przy 4xAA/16xAF.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn