GeForce
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GTX 460

Dodatkowe zdjęcia

DirectX 11 tak jak trzeba

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Układ GPU NVIDIA® GeForce® GTX 460, zaprojektowany od podstaw pod kątem DirectX 11, zapewnia absolutnie najlepsze wrażenia w grach nowej generacji. Do 4x wyższa niż u konkurencji* wydajność teselacji DirectX 11 sprawia, że układ ten pozwala wydobyć z Twoich gier całą szczegółowo oddaną oprawę wizualną bez konieczności rezygnacji z płynnego odświeżania obrazu. A dzięki wsparciu dla technologii NVIDIA® 3D Vision™, PhysX i CUDA™, GeForce GTX 460 z powodzeniem obsługuje wszelkie niesamowite efekty, które zastosowali w tych grach ich twórcy.

DX11 tak jak trzeba

Spraw swoim oczom przyjemność w postaci obrazu o niesamowitym bogactwie szczegółów bez konieczności rezygnacji z płynności wyświetlania. Dzięki do 4x¹ większej mocy przetwarzania geometrii w porównaniu do układów GPU konkurencji, otrzymujesz niezwykle precyzyjnie oddane postacie, teren i środowiska gier – wszystko to przy niesamowicie wysokiej wydajności.

© 2009 THQ Inc. Gra Metro 2033 jest oparta na motywach powieści Dmitrija Glukhovskiego. THQ i logo THQ są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi THQ Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wkrocz w nowy wymiar

Pokonaj granice swojego ekranu. Gry, filmy Blu-ray, wideo oraz zdjęcia wkraczają w nowy wymiar, by za pomocą technologii 3D Vision oczarować Twoje zmysły.


Zrzut ekranowy z gry Just Cause 2 wykonany na komputerze z układem GPU NVIDIA. Udostępniony przez Square Enix

Zachwycające efekty w grach

Najnowocześniejsze rozwiązania graficzne Microsoft DirectX 11 oraz technologia PhysX przenoszą gry na nowy poziom. Bądź świadkiem efektów tak realistycznych, że będziesz musiał się mocno pilnować, by nie zapomnieć, że to tylko gra. Powtórz: to tylko gra.

¹ GeForce GTX 460 zapewnia 4 razy szybsze odświeżanie obrazu w porównaniu do układu Radeon HD 5830 w teście teselacji subd11 (ustawiony maksymalny poziom teselacji) wchodzącym w skład pakietu Microsoft DirectX 11 SDK.


Zrzut ekranowy z gry Mafia II wykonany na komputerze z układem GPU NVIDIA. Udostępniony przez 2K Games.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn