GeForce
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GTX 465

Dodatkowe zdjęcia

Czysta adrenalina oraz radość dla oczu w jednym.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Nadeszła nowa era w grach komputerowych. NVIDIA® GeForce® GTX 465 to dla Twoich gier zastrzyk adrenaliny dzięki niesamowitej wydajności w DirectX 11 i futurystycznej, oszałamiającej grafice. Odkryj nadzwyczajny poziom szczegółowości w najnowszych grach. Rozszerz przy tym swoją wizualną przestrzeń roboczą na trzy wyświetlacze HD pracujące w zdumiewającym stereoskopowym 3D i gwarantujące absolutnie najsilniejsze wrażenia w grach. NVIDIA® GeForce® GTX 465: Czysta adrenalina oraz radość dla oczu w jednym.

Niewiarygodnie szczegółowe obrazy

Odkryj niespotykany poziom szczegółowości i realizmu w najnowszych grach. Teselacja – jedno z najważniejszych rozwiązań wprowadzonych przez Microsoft DirectX11 – pomaga programistom na tworzenie bardziej szczegółowych postaci i terenu w grach, dając graczom ostrzejszy, czystszy obraz i bardziej realistyczne przeżycia. Układy graficzne Geforce GTX 400 oferują do 8 razy wyższą wydajność teselacji w porównaniu do konkurencji*, przybliżając Twoje gry do rzeczywistości, bez rezygnacji z wysokiej ilości wyświetlanych klatek, którą lubisz.

* GeForce GTX 480 ma 8 razy więcej klatek na sekundę w porównaniu do kart Radeon HD 5870 w teście teselacji pakietu Microsoft DirectX 11 SDK subd11, przy ustawieniu maksymalnego poziomu teselacji.

Niewiarygodnie szczegółowe obrazy

Zachwycające efekty w grach

Supernowoczesna grafika Micorosft DirectX 11 oraz technologia NVIDIA® PhysX® przenoszą gry na nowy poziom. Bądź świadkiem efektów tak realistycznych, że będziesz musiał się mocno pilnować, by nie zapomnieć, że to tylko gra. Powtórz: to tylko gra.

Zachwycające efekty w grach

Totalne zanurzenie

Pokonaj granicę swojego ekranu. Dzięki technologii NVIDIA® 3D Vision™ gry, filmy i zdjęcia wkraczają w nowy wymiar. Szukasz dreszczyku emocji? Użyj dwóch kart GeForce GTX 470 w konfiguracji NVIDIA® SLI® do wyświetlania obrazu na trzech wyświetlaczach z wykorzystaniem technologii NVIDIA® 3D Vision Surround™ *.

*Uwaga: Może wzbudzać zazdrość.

Totalne zanurzenie

Futurystyczna grafika

Przygotuj się na przyszłość gier komputerowych. Układ GeForce GTX 470 obsługuje interaktywny ray tracing, dzięki czemu na Twoim ekranie po raz pierwszy w historii zagości spektakularny i fotorealistyczny rendering. Nie zwlekaj, spraw swoim oczom przyjemność.

Futurystyczna grafika
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn