Notebooki
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GTX 485M

Dodatkowe zdjęcia

GeForce GTX 485M – najszybszy na świecie układ GPU dla notebooków.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Daj swoim grom zastrzyk adrenaliny dzięki układom GPU NVIDIA® GeForce® GTX 485M dla notebooków. Wymagaj najwyższej wydajności i oszałamiającej wizualnie grafiki. Zbliż jakość wrażeń w trakcie rozgrywki na notebooku do poziomu efektów filmowych. Doświadczaj wrażeń wizualnych, od których mocniej zabije Ci serce, dzięki połączonej mocy technologii DirectX 11 i NVIDIA ® PhysX. Zabierz swoją grę oczko wyżej i podłącz notebooka do wyświetlacza zgodnego z NVIDIA® 3D Vision™, a wrażenia w trakcie rozgrywki będą jeszcze bardziej intensywne. I na koniec – sterowniki NVIDIA® GEForce dbają o to, by Twój notebook był zawsze na czasie, a aplikacje działały ze swoją maksymalną wydajnością.

Futurystyczna grafika

Przygotuj się na przyszłość gier komputerowych. Układ GeForce GTX 485 obsługuje interaktywny ray tracing, dzięki czemu na Twoim ekranie po raz pierwszy w historii zagości spektakularny i fotorealistyczny rendering. Nie zwlekaj, spraw swoim oczom przyjemność.

Futurystyczna grafika

Oszałamiające efekty w grach

Technologia PhysX przenosi rozgrywkę na nowy poziom. Bądź świadkiem efektów tak realistycznych, że będziesz musiał się mocno pilnować, by nie zapomnieć, że to tylko gra. Powtórz: to tylko gra.

Oszałamiające efekty w grach

Bezpośredni dostęp do sterowników dla notebooków

Wydobądź ze swojego notebooka maksimum możliwości i wydajności dzięki NVIDIA GEForce – dostępnym bezpośrednio w witrynie NVIDIA sterownikom dla notebooków, obsługującym unikalne skróty klawiszowe producentów. Sterowniki te zapewniają ostre, krystalicznie czyste wyświetlanie oraz gwarantują błyskawiczne działanie w grach, przy odtwarzaniu wideo oraz w trakcie przeglądania obrazów i zdjęć, a wszystko to z pełnym wsparciem dla najnowszych technologii NVIDIA.

Bezpośredni dostęp do sterowników dla notebooków
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn