GeForce
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

GeForce GTX 550 Ti

Dodatkowe zdjęcia

Bądź gotów na Crysis 2. Gaming w stylu GeForce GTX.

charakterystyka
cechy
specyfikacja
Recenzje
Gdzie kupić

Sięgnij po GeForce GTX i wkrocz w niesamowicie szczegółowy świat gier DirectX 11. Z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 550 Ti, oferującą do 6 razy wyższą wydajność w grach niż rozwiązania graficzne poprzedniej generacji1, Twój pecet przechodzi transformację w platformę do gier przyszłości.

Szalona wydajność

Zapewnij swojemu pecetowi turbodoładowanie w postaci do 6 razy wyższej wydajności w porównaniu do osiągów rozwiązań graficznych poprzedniej generacji1. GeForce GTX 550 Ti oferuje siłę ognia, której potrzebujesz by dominować w gorących nowych grach, takich jak Duke Nukem Forever.

Szalona wydajność

Zrzut ekranowy z gry Duke Nukem Forever wykonany na komputerze wyposażonym w GPU NVIDIA. Udostępniony przez 2K Games.

Grafika DirectX 11

W porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań, GeForce GTX 550 Ti zapewnia ponad 2,5 razy większą moc przetwarzania geometrii w DirectX 112. Pozwól aby oczarował Cię wizualny przepych topowych gier DirectX® 11, takich jak H.A.W.X. 2 i Civilization V.

Grafika DirectX 11

Ilustracja z programu demo NVIDIA Endless City © 2010 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Gaming w stylu GeForce GTX

Gracze PC wiedzą, że karty z serii GeForce GTX zapewniają im graficzną amunicję, której potrzebują by panować nad rywalami. Poczynając od technologii NVIDIA® 3D Vision™ oraz możliwości gry w trybie wielomonitorowym Surround, poprzez PhysX® aż po bezkonkurencyjną moc NVIDIA® SLI® – z GeForce GTX wiesz, że jesteś dobrze uzbrojony.

Gaming w stylu GeForce GTX
1 – W porównaniu do karty GeForce 8600 GT
2 – W porównaniu do karty Radeon HD 5770
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn