GeForce
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

GeForce GTX 560

Dodatkowe zdjęcia

„Come Get Some”
Gaming w stylu GeForce GTX w pełnym HD 1080p

charakterystyka
cechy
specyfikacja
Recenzje

NVIDIA® GeForce® GTX 560 oferuje wydajność i moc potrzebne Ci, by grać w pełnym HD 1080p. Wkrocz w świat realizmu w grach, gdzie Twoje ulubione tytuły DirectX11 nabierają życia dzięki technologiom DirectX11, PhsyX i NVIDIA® 3D Vision™.

Słodka wydajność

Uzbrojony po zęby i gotów do akcji. Graj w najnowsze gry typu Duke Nukem Forever w pełnej rozdzielczości HD 1080p, dysponując 3 razy wyższą wydajnością niż w przypadku kart poprzednich generacji*.

Zaprojektowany dla DirectX 11

Wkrocz z GTX 560 w świat realizmu w grach i podziwiaj w ulubionych tytułach DirectX11 nowy poziom szczegółowości terenu i naturalność ożywiających je postaci.

Gaming w stylu GeForce GTX

Dominuj nad rywalami korzystając z technologii obsługiwanych przez układ GPU GeForce GTX i wydajności oferowanej przezeń w grach. Spraw, by nabrały one dzięki DirectX 11 i PhysX życia, wzbogacone o interaktywne środowiska, szczegółowe tereny oraz naturalnie wyglądające i zachowujące się postacie. Graj w trybie NVIDIA® 3D Vision™ na jednym wyświetlaczu lub w konfiguracji wielomonitorowej. GeForce® GTX 560 obsługuje technologię SLI, pozwalając Ci połączyć moc dwóch kart, by dysponować dwukrotnie wyższą wydajnością w grach**. A aktualizacje sterowników NVIDIA® GeForce wprowadzają ciągłe optymalizacje wydajności przez cały okres życia Twojego GPU GeForce.

* W porównaniu do układu GPU GeForce 8800 GT
** Układ GPU GeForce GTX 560 musi pracować w parze z innym układem GPU GeForce GTX 560 (producenci kart graficznych mogą być różni) wyposażonym w bufor ramki o identycznej pojemności. SLI wymaga odpowiedniego chłodzenia systemu i kompatybilnego zasilacza. Aby uzyskać więcej informacji i zapoznać się z listą komponentów certyfikowanych dla SLI, odwiedź witrynę pl.slizone.com.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn