Quadro
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

Quadro 400

Dodatkowe zdjęcia

Quadro 400 zapewnia bogatsze możliwości i wyższą wydajność w aplikacjach profesjonalnych w porównaniu do kart graficznych klasy konsumenckiej.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

NVIDIA® Quadro® 400 zapewnia bogatsze możliwości i wyższą wydajność w aplikacjach profesjonalnych w porównaniu do kart graficznych klasy konsumenckiej. Quadro 400 oferuje w wiodących w branży aplikacjach CAD/CAM do 5 razy lepsze osiągi niż najwyższe modele kart klasy konsumenckiej dla graczy oraz do 10 razy wyższą wydajność niż zintegrowane procesory graficzne*. Rozwiązanie Quadro 400 zaprojektowano z myślą o jak najwyższej efektywności – pobiera mniej niż 35 W i cechuje się niskoprofilową konstrukcją, co zapewnia elastyczność w zakresie możliwości instalacji w dowolnej stacji roboczej. Zaawansowane możliwości, obejmujące obsługę takich technologii jak Mosaic™ i nView®, pozwalają na rozciągnięcie całego Twojego pulpitu Windows na kilka wyświetlaczy i sprawne nim zarządzanie. Możesz dzięki temu wszystkiemu tworzyć, rozwijać i dostarczać wysokiej jakości projekty w krótszym czasie.

Technologia Mosaic

Technologia NVIDIA Mosaic umożliwia transparentne skalowanie, przy użyciu kilku rozwiązań graficznych, obszaru wyświetlania dowolnej aplikacji na nawet osiem wyświetlaczy.

NVIDIA Fermi

Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania pulpitem nView

Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania pulpitem NVIDIA® nView® zapewnia maksymalną elastyczność w zakresie wyświetlania obrazu na pojedynczym dużym wyświetlaczu lub na wielu ekranach, oferując niespotykaną dotąd możliwość kształtowania wyglądu pulpitu przez użytkownika celem uzyskania wyższej efektywności pracy.

3ds Max

30-bitowa wierność odwzorowania kolorów

30-bitowa wierność odwzorowania kolorów (10 bitów na kolor) pozwala na uzyskanie miliardów wariantów odcieni, a w efekcie – bogatego i żywego obrazu o najszerszej dynamice barw.

Quadro

3D Vision i 3D Vision Pro

Zaawansowane aktywne okulary migawkowe zapewniają kryształową czystość stereoskopowej wizualizacji 3D i największą głębię wrażeń. Technologia komunikacji za pomocą podczerwieni (3D Vision) i fal radiowych (3D Vision Pro) umożliwia tworzenie gamy środowisk porywającej wizualizacji stereoskopowej, poczynając od Twojej stacji roboczej typu desktop, a na miejscach dedykowanych pracy zespołowej kończąc. Rozwiązania NVIDIA® 3D Vision™ i 3D Vision Pro są sprzedawane oddzielnie.

3d Vision Pro
*5-krotny wzrost wydajności w oparciu o wynik Pro/Engineer w teście SPEC Viewperf 11 w porównaniu do NVIDIA® GeForce® GTX 580 na standardowej przemysłowej stacji roboczej (Core i7 965 3,2 GHz, płyta główna X58, 6 GB RAM, Win7 – wersja 64-bitowa, sterowniki w wersji 265.81). 10-krotny wzrost wydajności w oparciu o rezultaty testu SPEC Viewperf 10 w porównaniu do systemu Sandy Bridge (2 GHz, 4 GB, Win 7 – wersja 64-bitowa). SPEC® oraz nazwa programu testującego SPECviewperf® są zarejestrowanymi znakami towarowymi Standard Performance Evaluation Corporation. Podane powyżej rezultaty porównawczych testów wydajności odpowiadają wynikom opublikowanym na stronie www.spec.org – stan na 8 grudnia 2010. Aby zapoznać się z najnowszymi wynikami testów wydajności przeprowadzonych za pomocą programu SPECviewperf®, odwiedź witrynę www.spec.org/gwpg.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn