Quadro
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

Quadro 4000 dla komputerów Mac

Dodatkowe zdjęcia


Zrób więcej w krótszym czasie przy użyciu profesjonalnego rozwiązania graficznego NVIDIA® Quadro® 4000 dla komputerów Mac.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Jeżeli jesteś artystą, projektantem lub osobą zajmującą się na komputerze Mac Pro profesjonalną obróbką wideo, akceleruj swoją pracę nad projektami za pomocą rozwiązania graficznego NVIDIA® Quadro® 4000 dla komputerów Mac. Oferując wyśmienitą wydajność graficzną w szerokim zakresie aplikacji do projektowania, animacji i obróbki wideo, pozwala Ci ono zrobić więcej i pracować szybciej. Rozwiązanie Quadro 4000 dla komputerów Mac, zaprojektowane, przetestowane i wyprodukowane przez firmę NVIDIA, umożliwia Ci tworzenie i rozwijanie projektów oraz dostarczanie wyższej jakości rezultatów w krótszym czasie.

Rewolucyjna architektura GPU Quadro

Przełomowa architektura NVIDIA® Fermi ściśle integruje zaawansowane możliwości wizualizacyjne i obliczeniowe, oferując wydajność, która znacznie zwiększa tempo pracy w zastosowaniach profesjonalnych.

Więcej mocy w aplikacjach profesjonalnych

Oferuje wyśmienitą wydajność graficzną i obliczeniową w szerokim zakresie aplikacji do projektowania, animacji i obróbki wideo dla komputerów Mac i systemu Windows. Do aplikacji tych zaliczają się: produkty do projektowania przemysłowego Autodesk Alias skoncentrowane na procesie projektowania koncepcyjnego oraz pakiet Adobe® Creative Suite® 5 umożliwiający wysokowydajną, płynną i w pełni interaktywną obróbkę wideo HD, tworzenie efektów wizualnych i retuszowanie cyfrowego obrazu.

Zaprojektowane, skonstruowane i wyprodukowane przez firmę NVIDIA zgodnie z najwyższymi standardami jakości

Rozwiązania Quadro są projektowane, produkowane i wspierane bezpośrednio przez firmę NVIDIA w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości. Gwarantują wiodącą w branży wydajność i możliwości oraz niezawodność.

Wysoka wydajność z akceleracją aplikacji profesjonalnych pracujących w systemie Microsoft Windows

Doświadcz natywnej wydajności oraz akceleracji funkcji graficznych 3D przez układ GPU Quadro®, używając narzędzia Apple Boot Camp.

 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn