Quadro
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

Quadro 5000M

Dodatkowe zdjęcia

Profesjonalne rozwiązanie graficzne NVIDIA® Quadro® 5000M, skonstruowane w oparciu o nowatorską architekturę NVIDIA Fermi, integruje wysoką wydajność obliczeniową i zaawansowane możliwości wizualizacyjne, zmieniając współczesne sposoby pracy nad projektami na platformie mobilnej.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Zmień swój sposób pracy

Profesjonalne rozwiązanie graficzne NVIDIA® Quadro® 5000M dla mobilnych stacji roboczych stanowi prawdziwy przełom technologiczny, bijąc rekordy wydajności 3D w szerokim zakresie aplikacji związanych z projektowaniem, animacją oraz przetwarzaniem i obróbką wideo. Ten skonstruowany w oparciu o nowatorską architekturę NVIDIA Fermi procesor jest pierwszym profesjonalnym układem GPU, który dzięki zintegrowaniu w nim wysokiej wydajności obliczeniowej i zaawansowanych technik wizualizacji zmienia współczesne sposoby pracy nad projektami na platformie mobilnej.

Rewolucyjna architektura Fermi w układach Quadro

Współczesne aplikacje wykorzystują możliwości najnowszej, równoległej architektury przetwarzającej NVIDIA® CUDA™ układów GPU Quadro, co pozwala uzyskać nawet 8-krotny wzrost wydajności w takich złożonych obliczeniowo zadaniach, jak ray tracing, przetwarzanie wideo czy obliczeniowa dynamika płynów. W przypadku aplikacji, dla których priorytetowe znaczenie ma wysoka precyzja oraz niezawodność danych, Quadro 5000M jest jedynym mobilnym rozwiązaniem graficznym współpracującym z pamięcią ECC i oferującym wysoką wydajność obliczeń zmiennoprzecinkowych podwójnej precyzji, a w efekcie – dokładność i wierność uzyskiwanych rezultatów. Gwarantuje to wysoką precyzję i integralność danych, bez konieczności poświęcania wydajności, we wszelkich typach zastosowań, poczynając od aplikacji z dziedziny obrazowania medycznego, a na analizie strukturalnej kończąc.

Dłuższy czas pracy akumulatora

Technologia inteligentnego zarządzania energią NVIDIA PowerMizer™ 9.0 wydłuża czas pracy akumulatora i zapewnia optymalną wydajność.

Moc napędzająca wizualną platformę superkomputerową

Quadro 5000M to nie tylko procesor graficzny; rozwiązanie to stanowi podstawę całej wizualnej platformy superkomputerowej, obejmującej zarówno sprzęt jak i oprogramowanie umożliwiające korzystanie z takich zaawansowanych możliwości, jak stereoskopowe 3D, skalowalna wizualizacja oraz produkcja i dystrybucja wideo 3D o jakości high-definition.

Akceleracja aplikacji profesjonalnych

W połączeniu z profesjonalnymi technologiami programowymi NVIDIA, Quadro 5000M zapewnia akcelerację w takich aplikacjach, jak Adobe Creative Suite 5, Autodesk, RTT, Dassault Systems, Bunkspeed i wielu innych.

 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn