Quadro
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

Quadro 600

Dodatkowe zdjęcia

Najlepsza w klasie wydajność graficzna na wat. Wielka wydajność, mały format i niski pobór mocy.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Rozwiązanie Quadro 600, skonstruowane pod kątem użytkowników profesjonalnych i certyfikowane dla czołowych aplikacji CAD i DCC, zapewnia najlepszą wydajność na wat w swojej klasie, umożliwiając osiągnięcie maksymalnej produktywności przy jednoczesnym oszczędzaniu energii.

Rewolucyjna architektura GPU Quadro

Przełomowa architektura NVIDIA® Fermi ściśle integruje zaawansowane możliwości wizualizacyjne i obliczeniowe, oferując wydajność, która znacznie zwiększa tempo pracy w zastosowaniach profesjonalnych.

NVIDIA Fermi

Więcej mocy w aplikacjach profesjonalnych

Profesjonalne technologie programowe NVIDIA, od oprogramowania CUDA™ po silniki akcelerujące aplikacje, zapewniają w połączeniu z Quadro akcelerację w takich aplikacjach jak 3ds Max, AutoCAD i wiele innych.

3ds Max

Zaprojektowane, skonstruowane i wyprodukowane przez firmę NVIDIA zgodnie z najwyższymi standardami jakości

Rozwiązania Quadro są projektowane, produkowane i wspierane bezpośrednio przez firmę NVIDIA w celu zapewnienia najwyższych standardów jakości. Gwarantują wiodącą w branży wydajność i możliwości oraz niezawodność.

Quadro

Zaawansowane rozwiązania przemysłowe o najnowocześniejszych możliwościach, zaprojektowane pod kątem użytkowników profesjonalnych

Quadro 600 udostępnia zaawansowane możliwości, obejmujące obsługę technologii 3D Vision™ Pro zapewniającej wysoką jakość stereoskopowych środowisk 3D oraz trybu panoramicznego, w którym obszar wyświetlania dowolnej aplikacji może być płynnie i bez poświęcania wydajności skalowany do nawet 8 wyświetlaczy.

3d Vision Pro
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn