Quadro
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

Quadro 6000

Dodatkowe zdjęcia

Profesjonalne rozwiązanie graficzne NVIDIA® Quadro® 6000 stanowi technologiczny przełom, oferując do 5 razy wyższą wydajność w szerokim zakresie aplikacji profesjonalnych. Dzięki zastosowaniu nowej technologii skalowalnego silnika geometrycznego, Quadro 6000 może zapewnić wydajność na niesłychanym poziomie 1,3 miliarda trójkątów na sekundę, usuwając w ten sposób wcześniejsze ograniczenia grafiki 3D.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Korzystaj z akceleracji na każdym etapie swojej pracy

Profesjonalne rozwiązanie graficzne NVIDIA® Quadro® 6000 stanowi prawdziwy przełom technologiczny, oferując do 5 razy wyższą wydajność w szerokim zakresie aplikacji związanych z projektowaniem, animacją oraz przetwarzaniem i obróbką wideo. Ten skonstruowany w oparciu o nowatorską architekturę NVIDIA Fermi procesor jest pierwszym układem GPU profesjonalnej klasy, który dzięki zintegrowaniu w nim wysokiej wydajności obliczeniowej i zaawansowanych technik wizualizacji zmienia współczesne sposoby pracy nad projektami.

Rezultatem jest wizualny superkomputer, który stoi tuż przy Twoim biurku i usprawnia Twoją codzienną pracę. Dzięki zastosowaniu nowej technologii skalowalnego silnika geometrycznego, układy GPU Quadro mogą zapewnić wydajność na niesłychanym poziomie 1,3 miliarda trójkątów na sekundę, usuwając wcześniejsze ograniczenia grafiki 3D. Z rozwiązaniami Quadro Twoja praca nie tyle posuwa się, co mknie naprzód – możesz tworzyć i rozwijać projekty oraz dostarczać wysokiej jakości rezultaty w krótszym czasie.

Rewolucyjna architektura Fermi w układach Quadro

Współczesne aplikacje wykorzystują możliwości najnowszej, równoległej architektury przetwarzającej NVIDIA® CUDA™ rozwiązań Quadro 6000, co pozwala uzyskać nawet 8 razy wyższą – niż w przypadku poprzednich generacji – wydajność w takich złożonych obliczeniowo zadaniach jak ray tracing, przetwarzanie wideo czy obliczeniowa dynamika płynów. W przypadku aplikacji, dla których priorytetowe znaczenie ma wysoka precyzja oraz niezawodność danych, Quadro 6000 jest jedynym profesjonalnym rozwiązaniem graficznym współpracującym z pamięcią ECC i oferującym wysoką wydajność obliczeń zmiennoprzecinkowych podwójnej precyzji, a w efekcie – dokładność i wierność uzyskiwanych rezultatów. Gwarantuje to wysoką precyzję i integralność danych, bez konieczności poświęcania wydajności, we wszelkich typach zastosowań, poczynając od aplikacji z dziedziny obrazowania medycznego, a na analizie strukturalnej kończąc.

Wizualna platforma superkomputerowa

Quadro 6000 to nie tylko procesor graficzny; rozwiązanie to stanowi podstawę całej wizualnej platformy superkomputerowej, obejmującej zarówno sprzęt jak i oprogramowanie umożliwiające korzystanie z takich zaawansowanych możliwości, jak stereoskopowe 3D, skalowalna wizualizacja oraz produkcja i dystrybucja wideo 3D o jakości high-definition.

Jeszcze więcej mocy w aplikacjach profesjonalnych

Profesjonalne technologie programowe NVIDIA, od oprogramowania CUDA po silniki akcelerujące aplikacje, zapewniają w połączeniu z Quadro akcelerację w aplikacjach takich firm, jak Adobe, Autodesk, RTT, Dassault Systems, Bunkspeed i wielu innych.

 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn