Quadro
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

Quadro 7000

Dodatkowe zdjęcia

Ujarzmij magię wielkiego ekranu poprzez rozwiązanie NVIDIA® Quadro® Plex 7000 , dedykowane prostym i ekonomicznym instalacjom środowisk opartych o wiele urządzeń wyświetlających o ultrawysokiej rozdzielczości.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Rozwiązanie NVIDIA® Quadro® Plex 7000 umożliwia wyświetlanie na ośmiu wyświetlaczach obrazu złożonego z nawet 36 milionów pikseli i jest dedykowane prostym i ekonomicznym instalacjom środowisk opartych o wiele urządzeń wyświetlających o ultrawysokiej rozdzielczości. Rozciągnij obszar roboczy dowolnej aplikacji na wiele wyświetlaczy lub projektorów i wizualizuj olbrzymie zbiory danych w gwarantującym największą głębie wrażeń, stereoskopowym trybie 3D. Wdrożenie w firmie rozwiązań Quadro Plex pozwala użytkownikom profesjonalnym na tworzenie środowisk interpretacji danych i współpracy, które skrócą czas poszukiwania rozwiązań realizowanych zadań.

Wizualizacja ogromnych zbiorów danych i skomplikowanych modeli 3D

Systemy Quadro Plex wyposażone są w dwa układy GPU Quadro oraz łącznie w 12 GB towarzyszącej im pamięci graficznej, dzięki czemu zapewniają wysoki stopień interaktywności i realizmu podczas pracy z nawet najbardziej wymagającymi aplikacjami oraz przy przetwarzaniu nawet bardzo złożonych zbiorów danych. Podłączając do pojedynczej stacji roboczej dwa systemy Quadro Plex wyposażone łącznie w 24 GB pamięci RAM zyskujesz możliwość jeszcze większego skalowania wydajności.

Wizualizacja ogromnych zbiorów danych i skomplikowanych modeli 3D
Image courtesy of Realtime Technology, AG

Duża elastyczność w zakresie obsługi wielu konfiguracji urządzeń wyświetlających

Systemy Quadro Plex 7000 zapewniają dużą elastyczność w zakresie tworzenia środowisk wizualizacji odpowiadających szerokiemu zakresowi potrzeb – poczynając od zestawów współpracujących z pojedynczym wyświetlaczem 4K lub projektorem, a na konfiguracji złożonej z ośmiu wyświetlaczy kończąc.

Duża elastyczność w zakresie obsługi wielu konfiguracji urządzeń wyświetlających
Image courtesy of Landmark, a brand of Halliburton Drilling

Możliwość łatwych w realizacji wdrożeń w wielu różnych typach środowisk

Użytkownicy profesjonalni mają możliwość wdrażania w swoich firmach przystępnych cenowo środowisk do współpracy i interpretacji danych, które radykalnie skracają czas poszukiwania rozwiązań realizowanych zadań.

Możliwość łatwych w realizacji wdrożeń w wielu różnych typach środowisk
Image courtesy of Schlumberger

Gotowe do użycia rozwiązania do wizualizacji w wysokiej rozdzielczości

Rozwiązanie Quadro Plex 7000 cechuje wysoka elastyczność, umożliwiająca współpracę z dowolną certyfikowaną platformą PCI Express® x16. Jest ono certyfikowane dla najważniejszych w branży aplikacji profesjonalnych. Opcjonalny zestaw do montażu umożliwia instalowanie systemów Quadro Plex w dowolnej standardowej 19-calowej szafie typu rack¹, gdzie zajmują one w pionie miejsce na wysokość tylko 3U.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z aktualną listą stacji roboczych/systemów certyfitkowanych dla Quadro Plex.

¹Opcjonalny zestaw do montażu w szafie typu rack, zawierający także szyny montażowe, sprzedawany jest oddzielnie;
numer części NVIDIA: 930-50375-2207-000
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn