GeForce
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce 310

Dodatkowe zdjęcia

Każdy pecet potrzebuje dobrej grafiki.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Przetwarzanie grafiki stało się jednym z podstawowych zadań stojących przed współczesnymi komputerami PC. Obecnie od naszych komputerów wymagamy po prostu więcej. Jeśli chcesz poprawiać jakość zdjęć, obrabiać wideo, oglądać filmy, grać lub po prostu oczekujesz pierwszorzędnych wrażeń w Windows® 7, karta graficzna NVIDIA® GeForce® 310 dostarcza Twojemu komputerowi PC imponującej mocy przetwarzania grafiki przy przystępnej cenie

Spektakularne wideo

Zyskaj dostęp do pełnej mocy przetwarzania wideo, niezbędnej dla Twojego cyfrowego stylu życia. Poprawiaj jakość zdjęć, usuwaj niedoskonałości samodzielnie zrealizowanych materiałów wideo, a efekty swojej pracy publikuj w serwisie Facebook - dzięki GeForce 310 zrobisz to do 50% szybciej2. Konwertuj swoje pliki wideo i przenoś na odtwarzacz iPod w ciągu minut, a nie godzin3. Spraw, że filmy DVD będą zachwycać jakością HD. Czy Twój pecet jest wyposażony w odpowiednio potężny układ CPU, by sprostać odtwarzaniu filmów z płyt Blu-Ray z jakością high definition? To bez znaczenia - GeForce 310 odtworzy każdy film Blu Ray z użyciem dowolnego nowoczesnego układu CPU4.

1

Zachwycająca grafika

Nowoczesne gry i aplikacje 3D wymagają większej mocy graficznej niż kiedykolwiek dotąd, a zintegrowana grafika Intela zwyczajnie nie jest wystarczająco dobra. Wyposażony w 16 rdzeni przetwarzających układ GPU GeForce 310 zapewnia ponad 10x wyższą wydajność1 niż zintegrowane rozwiązania graficzne Intela! Jeśli chciałbyś grać w takie popularne gry jak World of Warcraft, Spore lub Sims 3, to GeForce 310 jest kluczowym uzupełnieniem konfiguracji Twojego komputera PC.

2

Pierwszorzędne wrażenia w Windows 7

Jednostki przetwarzania graficznego (układy GPU) są zasadniczym elementem konfiguracji współczesnych komputerów PC, zapewniającym bogatsze wizualnie i bardziej interaktywne doznania. Firma NVIDIA, jako twórca GPU i lider w dziedzinie wizualnych technologii komputerowych, ściśle współpracowała z firmą Microsoft w procesie tworzenia Windows 7, aby zagwarantować, że jej układy GPU w pełni wykorzystają nowe wspaniałe możliwości i funkcjonalność tego systemu. Niezależnie od tego czy używasz swojego peceta do poprawiania jakości zdjęć, obróbki lub oglądania wideo, grania, czy po prostu oczekujesz szybkiego i wydajnego graficznego interfejsu użytkownika, procesory graficzne NVIDIA z pewnością oczarują Twoje zmysły i zapewnią pierwszorzędne wrażenia z pracy w Windows 7.

3
1 W porównaniu do chipsetu Intel G45. Pomiaru dokonano używając programu 3DMark Vantage w trybie Performance na systemie z dwurdzeniowym procesorem Pentium E5200 i 2 GB pamięci RAM, Vista SP1.
2 W porównaniu do procesora E8200 bez GPU. Pomiaru dokonano używając programu MotionDSP vReveal na systemie z chipsetem G31 i 2 GB pamięci RAM, Vista SP1.
3 Porównanie przygotowane z użyciem 30-minutowego klipu wideo w formacie 720p na systemie z procesorem Core2 Duo E8200, chipsetem G31 i 2 GB pamięci RAM, Vista SP1. Test CPU przeprowadzono za pomocą Apple iTunes. Test GPU przeprowadzono za pomocą programu Elemental Technologies Badaboom.
4 Procesor Intel Atom CPU lub lepszy.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterNasza KlasaLinkedIn