GeForce
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce 9600 GT

Dodatkowe zdjęcia

NVIDIA® GeForce® 9600 GT oferuje wspaniałą grafikę, ustanawiając przy tym nowy standard wydajności energetycznej.

charakterystyka
cechy
specyfikacja


Procesor graficzny NVIDIA® GeForce® 9600 GT zapewnia pochłaniającą rozrywkę zaprojektowaną dla ekstremalnej rozgrywki oraz odtwarzanie wideo o jakości HD. Graj w najgorętsze tytuły w standardzie DirectX® 10 z niezwykłą wydajnością oraz oglądaj najnowsze filmy w jakości HD DVD czy Blu-ray z niesamowitą czystością obrazu. Dzięki technologiom GeForce oraz PureVideo® HD nowej generacji, karta GeForce 9600 GT umieszcza znakomitą wydajność graficzną w Twoim zasięgu.

Rozgrywka HD dla wszystkich

Wydaj mądrze każda zlotówkę z procesorem graficznym GeForce 9600 GT. Dzięki do 90% wzrostowi wydajności w stosunku do porównywalnego procesora graficznego z serii 8, gracze mogą teraz cieszyś się grami w ekstremalnie wysokich rozdzielczościach bez dewastowania swojego budżetu.

1

Wydajne centrum rozrywki

Wykorzystaj moc procesora graficznego w czasie oglądania filmów HD lub użytkowania systemu Windows Vista™ i Windows Media Center. Technologia PureVideo HD zapewnia realistyczne obrazy i żywe kolory, zaś możliwości odciążania procesora pozwalają z łatwością zarządzać twoimi zdjęciami i filmami wideo.

2

Technologia na przyszlość

Uzyskaj do 2x wzrost wydajności dzięki technologii NVIDIA SLI®, z której skorzystać możesz lącząc dwie identyczne karty graficzne z układem 9600, zaś kompatybilność z PCIe 2.0 sprawia, że jesteś przygotowany na nadchodzące gry i aplikacje 3D.

3
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn