Notebooki
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta
NVIDIA GeForce G110M
Dodatkowe zdjęcia
Procesory graficzne GeForce G110M pozwalają na rozgrywkę w najnowszych grach ze wszystkimi szczegółami, oświetleniem i efektami specjalnymi, które w nich zaimplementowano. Procesor PureVideo® HD odtwarza filmy HD i Blu-ray z kinową jakością i niewielkim zużyciu energii. Technologia CUDA™ podnosi produktywność w czasie edycji fotografii i wideo, wykonując te zadania do 5 razy szybciej niż procesory klasy średniej.


charakterystyka
caractèristiques
specyfikacja
WYDAJNOŚĆ 6X WYŻSZA NIŻ GRAFIKI KLASY ŚREDNIEJ1
Bez względu na to, czy grasz w najnowsze gry w rozdzielczości 1024x768 czy konwertujesz pliki wideo dla swojego iPoda, GeForce G110M z 16 wydajnymi rdzeniami przetwarzającymi CUDA przyspiesza działanie twojego notebooka.
1
Badaboom™ Media Converter opracowany przez Elemental Technologies Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.
JAKOŚĆ KINA DOMOWEGO W PRZENOŚNYM KOMPUTERZE
GeForce G110M wyposażony jest w silnik wideo NVIDIA® PureVideo® HD, zapewniający doskonałą jakość odtwarzania filmów HD i Blu-ray przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia CPU, redukcji hałasu i wydłużeniu czasu działania na bateriach.
2
DODATKOWA WYDAJNOŚĆ LUB CZAS DZIAŁANIA BATERII
Technologia NVIDIA® Hybrid SLI® zapewnia do 80% wzrost wydajności poprzez połączenie wydajności dwóch procesorów graficznych GeForce lub wydłuża czas działania baterii, wyłączając jeden z nich.
3
1 – Porównanie wydajności w stosunku do notebooka z układem Intel GM45 w programie FutureMark 3DMark Vantage przy ustawieniach Performance
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn