GeForce
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GT 120 (Produkt OEM)

Dodatkowe zdjęciaTwój PC jest wizualny, jak nigdy dotąd - NVIDIA® GeForce® GT 120 zapewnia tętniące życiem zdjęcia i płynniejsze wideo.

Niedostępny jako oddzielny zakup.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

NVIDIA® GeForce® GT 120 jest niezastąpiony podczas oglądania filmów Blu-ray na PC, wygodnej pracy w systemie Microsoft® Windows Vista™ oraz w grach obsługujących Microsoft® DirectX® 9 i DirectX 10.

Dodaj wigoru swojemu pecetowi

Przerzuć zadania związane z obróbką wideo z CPU na swoją kartę graficzną GeForce i ciesz się wolnym od zacięć odtwarzaniem wideo high-definition, dzięki silnikowi NVIDIA® PureVideo® HD. Łatwo zarządzaj i wyświetlaj zdjęcia o żywych kolorach, płynnie powiększaj miasta w 3D w programie Google Earth i szybko przeglądaj złożone dokumenty 2D w programie Acrobat. Lub transkoduj filmy wideo do osobistego odtwarzacza mediów szybciej niż tradycyjne CPU1. Możesz teraz pracować i bawić się z pełną prędkością.

1Wymaga obsługi technologii CUDA przez aplikacje.

1

Realistyczna rozgrywka za mniej

Procesor graficzny GeForce GT 120 pozwala na korzystanie z najnowszych gier bez wydawania fortuny. Ciesz się popularnymi tytułami grając w sposób, w jaki się grać powinno.

2
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn