Notebooki
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GT 240M

Dodatkowe zdjęcia

Układy GPU GeForce GT 240M zapewniają do 30 razy większą wydajność1, umożliwiają korzystanie z akcelerowanych przez GPU funkcji Windows 7 oraz udostępniają wbudowaną obsługę technologii NVIDIA® PhysX, która gwarantuje hiper-realistyczne wrażenia w grach.

1 – W porównaniu do chipsetu ze zintegrowaną grafiką Intel GM45

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Wspaniałe wrażenia wizualne

Potężny układ GPU GeForce GT 240M udostępnia większy realizm środowisk gier i wirtualnych światów, przy rozgrywce w wysokich rozdzielczościach i z płynnym odświeżaniem obrazu. Zapewnia przy tym do 30 razy lepsze osiągi od grafiki zintegrowanej i o 50% wyższą wydajność niż poprzednia generacja mobilnych układów GeForce. Wbudowana technologia NVIDIA® PhysX™ pozwala na hiper-realistyczną rozgrywkę, wprowadzając możliwość korzystania z dynamicznych sił natury i ulegającego zniszczeniom środowiska w niektórych z najbardziej oczekiwanych gier, takich jak Terminator Salvation czy Darkest of Day’s.

1

Następna generacja Windows

Układy GPU GeForce GTS 240M pozwalają Ci w pełni cieszyć się nowymi możliwościami wizualnymi i funkcjami wbudowanymi w najnowszy system operacyjny firmy Microsoft - Windows 7. Poznaj nową klasę akcelerowanych przez GPU, dedykowanych obróbce obrazu i wideo aplikacji, które korzystają z nowego API Microsoft - DirectX Compute.

2

Znakomita wydajność w wymagających zadaniach

Używaj korzystających z technologii NVIDIA® CUDA™ akcelerowanych aplikacji i poznaj nowe możliwości multimedialne. Stosuj vReveal firmy MotionDSP do automatycznego oczyszczania materiału nakręconego własną kamerą wideo i w prosty sposób edytuj filmy HD za pomocą korzystających z GPU aplikacji, takich takich jak CyberLink PowerDirector 7.

3
Terminator® StudioCanal S.A. Salvation™ T Asset Acquisition Company, LLC. ©2009 T Asset Acquisition Company LLC. ©2009 EGI - Equity Games Production AG oraz BVT Games Fund IV Dynamic GmbH & Co. KG. Wyprodukowana przez Grin AB wraz z Halcyon Games, LLC. Wydana przez EGI - Equity Games Production AG oraz Evolved Games, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone. WBIE LOGO, TARCZA WB: ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn