GeForce
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GT 340

Dodatkowe zdjęcia

Moc graficzna, która doda energii Twoim grom, filmom wideo i zdjęciom.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Wyjdź poza wymagania współczesnego cyfrowego świata za pomocą karty graficznej NVIDIA® GeForce® GT 340. Przekształć zdjęcia i samodzielnie nakręcone filmy w arcydzieła, oglądaj doskonałe, pełnoekranowe wideo Adobe Flash 10.1 w jakości HD oraz graj w najnowsze gry z płynnym odświeżaniem obrazu i efektami NVIDIA® PhysX®. Dodaj swoim multimediom energii za pomocą karty graficznej GeForce GT 340.

GRAFIKA ZMIENIAJĄCA REGUŁY GRY

Użyj karty graficznej GT 340, by pokazać rywalom kto rządzi w najpopularniejszych grach typu World of Warcraft, Darkest of Days i Left 4 Dead. Doświadcz ultrarealistycznych efektów w grach takich jak Batman: Arkham Asylum z dwukrotnie wyższą niż konkurencja wydajnością, korzystając z technologii NVIDIA® PhysX™!

1
© 2009 Interactive Data Visualization, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

FANTASTYCZNE WIDEO

Zyskaj dostęp do pełnej mocy przetwarzania wideo, której wymaga Twój cyfrowy styl życia. Szybko i łatwo przekształcaj samodzielnie nakręcone filmy w arcydzieła i konwertuj je na odtwarzacz typu iPod w czasie liczonym w minutach. Ciesz się kryształowo czystym i płynnym odtwarzaniem wideo Adobe Flash 10.1 w serwisach WWW typu YouTube i Hulu oraz oglądaj filmy Blu-Ray w jakości high definition i z dźwiękiem surround w formacie 7.1.

2
Ilustracja z programu vReveal wykonana na komputerze z układem GPU NVIDIA. Dostarczona przez firmę Cyberlink.

AKCELERACJA APLIKACJI

Układ GeForce GT 340 mieści w kompaktowej i energooszczędnej konstrukcji 96 rdzeni przetwarzających CUDA, które zapewniają do 55 razy wyższą wydajność od osiągów konkurencyjnych rozwiązań! Zapewnij akcelerację aplikacjom multimedialnym, by cieszyć się szybszą obróbką wideo i łatwiejszym zarządzaniem zdjęciami. I w pełni wykorzystaj potencjał nowych wspaniałych funkcji i możliwości Windows 7, takich jak obsługiwana metodą przenieś-i-upuść konwersja filmów wideo w celu odtwarzania ich na Twoim urządzeniu przenośnym!

3
Ilustracja z programu MediaShow Espresso wykonana na komputerze z układem GPU NVIDIA. Dostarczona przez firmę MotionDSP.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn