GeForce
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GTS 240

Dodatkowe zdjęcia

Przekonaj się, na czym polega światowej klasy wydajność grafiki HD oraz jak wyglądają akcelerowane przez nasz procesor graficzny efekty NVIDIA® PhysX™ w grach.

charakterystyka
cechy
specyfikacja


Karta graficzna NVIDIA® GeForce® GTS 240 zapewnia światowej klasy wydajność grafiki HD oraz akcelerowane przez procesor graficzny efekty NVIDIA® PhysX™ w grach, błyskawiczną obróbkę obrazu i materiału wideo oraz pełną obsługę NVIDIA GeForce® 3D Vision™ pozwalającą na rozgrywkę w prawdziwym stereoskopowym 3D.

ŚWIATOWEJ KLASY WYDAJNOŚĆ GRAFIKI I PHYSX

Przekonaj się, na czym polega światowej klasy wydajność grafiki w najnowszych grach i tchnij życie w swoje gry dzięki efektom NVIDIA® PhysX™, pozwalającym tworzyć środowiska ulegające zniszczeniom, i zapewniając ultra-realistyczną fizyczną interakcję w takich grach jak Mirror’s Edge firmy Electronic Arts Inc.

1 Mirror's Edge © 2008 EA Digital Illusions

AKCELEROWANE PRZEZ PROCESOR GRAFICZNY TRANSKODOWANIE WIDEO, OBRÓBKA OBRAZU I ODTWARZANIE WIDEO

Przyspiesz transkodowanie cyfrowego wideo do swojegoodtwarzacza iPod, PSP lub Zune i wykonuj je do 10x szybciej niż procesorgłówny.* Przekonaj się, jak błyskawiczna i płynna może być obróbka obrazów z pełnąobsługą akceleracji GPU w programie Adobe® Photoshop® CS4.

2

Następna generacja Windows

Układy GPU GeForce GTS 240 pozwalają Ci w pełni cieszyć się nowymi możliwościami wizualnymi i funkcjami wbudowanymi w najnowszy system operacyjny firmy Microsoft - Windows 7. Poznaj nową klasę akcelerowanych przez GPU, dedykowanych obróbce obrazu i wideo aplikacji, które korzystają z nowego API Microsoft - DirectX Compute.

3
*GeForce GTS 240 wykorzystujący program Badaboom Media Converter kontra Intel Core2 Duo E7200 wykorzystujący program iTunes
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn