Notebooki
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GTS 260M

Dodatkowe zdjęcia

Zaprojektowane pod kątem wysokiej wydajności układy GPU GeForce GTS 260M zapewniają do 50% większą szybkość działania niż poprzednia generacja układów GPU dla notebooków, dostarczając wystarczającej mocy dla nawet najbardziej wymagających gier FPS.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Realistyczne wrażenia w grach

Co jest prawdziwe, a co nie? Wbudowana technologia NVIDIA® PhysX™ zapewnia hiper-realistyczną rozgrywkę, wprowadzając możliwość korzystania z dynamicznych sił natury i ulegającego zniszczeniom środowiska w niektórych z najbardziej oczekiwanych gier, takich jak Terminator Salvation czy Darkest of Day’s. Doświadcz nowej klasy fizycznej interakcji w grach.

Realistyczne wrażenia w grach
Darkest of Days ©2009 Phantom EFX.

Wyjdź poza gry

Wbudowana technologia NVIDIA® CUDA™ akceleruje najbardziej wymagające zadania systemowe i zapewnia niesamowitą poprawę wydajności w porównaniu do tradycyjnych układów CPU. Osiągnij 10X wyższą wydajność, transkodując wideo za pomocą aplikacji Badaboom firmy Elemental Technologies. Używaj vReveal firmy MotionDSP do oczyszczania wideo z telefonu komórkowego i w prosty sposób edytuj filmy HD w programie CyberLink PowerDirector 7.

Wyjdź poza gry
© 2009 MotionDSP Inc.

Dynamiczne multimedia

Poznaj jeszcze lepsze multimedia z ultra-płynnym odtwarzaniem wideo 1080p, wykorzystującym technologię NVIDIA® PureVideo® HD. Ostry obraz, płynne przejścia wideo i przejmujące kolory wyświetlane są na ekranie przy niewielkim poborze mocy.

Dynamiczne multimedia

Następna generacja Windows

Układy GPU GeForce GTS 260M pozwalają Ci w pełni cieszyć się nowymi możliwościami wizualnymi i funkcjami wbudowanymi w najnowszy system operacyjny firmy Microsoft - Windows 7. Poznaj nową klasę akcelerowanych przez GPU, dedykowanych obróbce obrazu i wideo aplikacji, które korzystają z nowego API Microsoft - DirectX Compute.

Następna generacja Windows

Bezpośrednie sterowniki dla notebooków

Wydobądź ze swojego notebooka maksimum możliwości i wydajności dzięki dostępnym bezpośrednio w witrynie NVIDIA sterownikom z obsługą skrótów klawiszowych producenta. Sterowniki te zapewniają ostre, krystalicznie czyste wyświetlanie oraz gwarantują błyskawiczne działanie w grach, przy odtwarzaniu wideo i w trakcie przeglądania obrazów - wszystko to z pełnym wsparciem dla najnowszych technologii NVIDIA.

 
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn