Notebooki
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GTX 260M

Dodatkowe zdjęcia

GeForce GTX 260M zapewnia ostrą, krystalicznie czystą mobilną grafikę i obsługę gier z szybkością błyskawicy.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Po prostu najszybszy

Przeznaczone dla notebooków procesory graficzne NVIDIA® GeForce® GTX 260M są najbardziej wydajnymi układami tego typu na świecie i zapewniają do 50% wyższą wydajność niż poprzednia generacja.

1

Realistyczne efekty w grach

Gry stają się coraz bardziej realistyczne. Technologia NVIDIA® PhysX™ pozwala zaimplementować w grach zupełnie nowe możliwości interakcji, dzięki którym gry stają się przeżyciem pełnym dynamiki i realizmu – wypełnionym niemal rzeczywistymi eksplozjami, naturalnie wyglądającą wodą oraz tkaninami, które układają się i drą jak prawdziwe.

 

Transkoduj swoje filmy wideo 10x szybciej

Do czego, oprócz grania, możesz wykorzystać swój nowy, mobilny procesor graficzny GeForce GTX 260M? Technologia NVIDIA® CUDA™ pozwala wykorzystać moc rdzeni procesora graficznego w celu przyspieszenia najbardziej wymagających zadań – takich jak transkodowanie wideo – dostarczając niewiarygodny wzrost wydajności w porównaniu z tradycyjnymi procesorami głównymi (CPU).

2

Dynamiczne multimedia

Tchnij życie w filmy Blu-ray dzięki technologii NVIDIA® PureVideo® HD. Ostry obraz, płynne przejścia wideo i żywe kolory odwzorowywane są na ekranie przy niewielkim zużyciu prądu.

 

Maksymalnie wydłużone życie baterii.

NVIDIA jest pionierem w dziedzinie oszczędności energii zużywanej do obliczeń graficznych. Technologia NVIDIA® HybridPower™ podnosi wydajność grafiki wtedy, gdy tego potrzebujemy, lub pozwala przełączyć się na zintegrowany GPU tak, by wydłużyć czas korzystania z baterii.

3

Sterowniki dla notebooków od producenta układów

Skorzystaj z pełni możliwości i wydajności swojego notebooka dzięki sterownikom pobranym ze strony NVIDIA.com. Bądź na bieżąco z najnowszymi aplikacjami i grami. Sterowniki te obsługują klawisze funkcyjne producenta więc ich instalacja nie powoduje utraty żadnych specyficznych ustawień notebooka.

 
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn