GeForce
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GTX 275

Dodatkowe zdjęcia

NVIDIA® GeForce® GTX 275 GPU z technologią CUDA™ zapewnia zdumiewającą wydajność i porażające efekty PhysX w grach oraz niesamowitą moc obliczeniową GPU w wielu różnych zastosowaniach, począwszy od transkodowania wideo do edycji filmów i obrazów cyfrowych.

cechy
cechy
specyfikacja
Recenzje

Wydajność w grach, której oczekujesz

Przekonaj się o najlepszej w swojej klasie wydajności kart graficznych w takich najgorętszych tytułach, jak Warhammer 40,000: Dawn of War II i Far Cry 2. Dzięki akcelerowanej przez GPU technologii NVIDIA PhysX™, GeForce GTX 275 odmieni Twoje dotychczasowe doświadczenia w rozrywce 3D, oferując jeszcze bardziej dynamiczne odzwierciedlenie sił natury i niespotykany poziom efektów zniszczeń otoczenia w takich tytułach, jak Sacred 2 i Mirror’s Edge. Dzięki GeForce GTX 275 otrzymasz taką wydajność grafiki i obliczeń fizycznych, jakiej wymagają Twoje gry.

1

Moc obliczeniowa GPU

Procesor graficzny GeForce GTX 275 obsługujący technologię CUDA™ to nie tylko pewność zdumiewającej wydajności w grach, lecz także niesamowitej mocy obliczeniowej w wielu różnych zastosowaniach, począwszy od transkodowania wideo do edycji zdjęć. Czy mowa o szybkim transkodowaniu filmów HD na przenośny odtwarzacz wideo przy użyciu Badaboom, czy o konwersji standardowego formatu filmów do lepszej, bliskiej HD jakości za pomocą Arcsoft SimHD, czy o błyskawicznej edycji fotografii za pomocą Adobe CS4, GeForce GTX 275 wykona wszystko z ponadprzeciętną wydajnością.i

2
i W celu przyspieszenia wydajności wymagana jest obsługa technologii CUDA przez dane aplikacje.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn