GeForce
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

GeForce GTX 285 dla Mac

Dodatkowe zdjęcia

NVIDIA® GeForce® GTX 285 akceleruje aplikacje OS X dla Twojego komputera Mac Pro. Dzięki aplikacji Boot Camp możesz uwolnić gry 3D i używać technologii NVIDIA® PhysX® - korzystaj z tego, co w obu światach najlepsze.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Zaawansowana grafika - dla komputerów Mac

Dzięki zunifikowanym rdzeniom przetwarzającym oraz ogromnej przepustowości pamięci, GeForce GTX 285 dla komputerów Mac gwarantuje maksymalną wydajność w wymagających graficznie dziedzinach, takich jak grafika filmowa, modelowanie 3D, rendering czy animacja. Zastosowany interfejs PCI Express 2.0 zapewnia cechujące się wysoką przepustowością połączenie z komputerem Mac Pro.

1

Komputery Mac i gry

Nie sądziłeś nigdy, że mógłbyś pograć na komputerze Mac? Poznaj Boot Camp - wbudowaną w komputery Mac Pro aplikację, która umożliwia natywne uruchamianie Windows i pozwala na korzystanie z niego w dokładnie taki sam sposób, jak na komputerach PC. Dzięki temu GeForce GTX 285 dla komputerów Mac może rozwinąć skrzydła w wymagających graficznie grach, takich jak korzystająca z technologii PhysX i udostępniająca zupełnie nową klasę fizycznej interakcji Mirror’s Edge. Przedzieraj się przez złożone wizualnie światy gier DirectX 10 i ciesz kinowymi efektami w ekstremalnych rozdzielczościach HD i przy super płynnym odświeżaniu obrazu.

2 Ilustracje z gry Mirror's Edge™ wykonane za pomocą procesora graficznego NVIDIA. Dostarczyła firma Electronic Arts.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn