GeForce
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta
NVIDIA GeForce GTX 285
Dodatkowe zdjęcia
Potężny, pojedynczy układ GPU do gier i nie tylko.

Jednak karta graficzna, która zajmuje się tylko wyświetlaniem grafiki już nie wystarcza - GeForce GTX 285 z technologią NVIDIA® CUDA™ oferuje Grafikę Plus™. Zobacz akcelerowane przez GPU efekty fizyczne NVIDIA® PhysX™, rozgrywkę w stereoskopowym 3D, transkodowanie wideo HD do swojego przenośnego odtwarzacza w ciągu minut oraz szybkie przetwarzanie obrazu w programie Adobe® CS4.


charakterystyka
cechy
specyfikacja
recenzje
Karta graficzna GeForce GTX 285 zapewnia światowej klasy wydajność dla gier i nie tylko.
Więcej niż HD
Wyobraź sobie rozgrywkę DirectX® 10 w rozdzielczości wyższej niż HD, dostępną dzięki mocy procesorów graficznych GeForce GTX 285. Stań w centrum akcji i zobacz prawdziwe „gry w kinie” w ekstremalnych rozdzielczościach HD (2560x1600) – co stało się możliwe dzięki oferowanej przez układy z serii GeForce 200 zunifikowanej architekturze drugiej generacji, technologii NVIDIA® SLI® oraz niewiarygodnej wydajności w najnowszych grach DirectX 10 takich jak Far Cry 2, Mirrors Edge i Call of Duty 5: World at War. Dzięki wydajności wyższej do 50% niż poprzednia generacja procesorów graficznych, układy GeForce GTX 285 mogą z pełną płynnością wyświetlać złożone środowiska w grach DirectX 10 i kinowe efekty w ekstremalnych rozdzielczościach HD
1
Zobacz Grafikę Plus
Karta graficzna GeForce GTX 285 z technologią CUDA nie tylko zapewnia światowej klasy rozgrywkę, ale oferuje także Grafikę Plus. Zobacz efekty PhysX w grach, stereoskopowe 3D oraz szybką obróbkę obrazu i wideo, wszystko to akcelerowane przez GPU. Bez względu na to, czy jest to wyświetlanie realistycznych efektów fizycznych i ulegających zniszczeniom lokacji w grach, obsługa okularów NVIDIA® GeForce ® 3D Vision™ zapewniających rozgrywkę w stereoskopowym 3D, szybkie transkodowanie filmów HD przeznaczonych dla twojego przenośnego odtwarzacza* czy błyskawiczna obróbka obrazów w programie Adobe® CS4, karta graficzna GeForce GTX 285 robi to wszystko z przyprawiającą o zawrót głowy wydajnością.

* Wymaga obsługi technologii CUDA przez aplikacje.
2
© 2008 EA Digital Illusions CE AB. Mirror’s Edge i logo DICE są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi EA Digital Illusions CE AB. Wszelkie prawa zastrzeżone. EA i logo EA są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Electronic Arts Inc. w Stanach Zjednoczonych i/lub pozostałych krajach. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn