Notebooki
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GTX 285M

Dodatkowe zdjęcia

GeForce GTX 285M to najszybszy układ GPU firmy NVIDIA dla noteboków, dedykowany graczom ekstremalnym.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Po prostu najszybszy

Przeznaczone dla notebooków procesory graficzne NVIDIA® GeForce® GTX 285M są najbardziej wydajnymi układami tego typu na świecie i zapewniają do 50% wyższą wydajność niż poprzednia generacja.

1

Realistyczne efekty w grach

Gry stają się coraz bardziej realistyczne. Technologia NVIDIA® PhysX™ pozwala zaimplementować w grach zupełnie nowe możliwości interakcji, dzięki którym gry stają się przeżyciem pełnym dynamiki i realizmu – wypełnionym niemal rzeczywistymi eksplozjami, naturalnie wyglądającą wodą oraz tkaninami, które układają się i drą jak prawdziwe.

 

Transkoduj swoje filmy wideo 10x szybciej

Do czego, oprócz grania, możesz wykorzystać swój nowy, mobilny procesor graficzny GeForce GTX 285M? Technologia NVIDIA® CUDA™ pozwala wykorzystać moc rdzeni procesora graficznego w celu przyspieszenia najbardziej wymagających zadań – takich jak transkodowanie wideo – dostarczając niewiarygodny wzrost wydajności w porównaniu z tradycyjnymi procesorami głównymi (CPU).

2

Dynamiczne multimedia

Tchnij życie w filmy Blu-ray dzięki technologii NVIDIA® PureVideo® HD. Ostry obraz, płynne przejścia wideo i żywe kolory odwzorowywane są na ekranie przy niewielkim zużyciu prądu.

 

Maksymalnie wydłużone życie baterii.

NVIDIA jest pionierem w dziedzinie oszczędności energii zużywanej do obliczeń graficznych. Technologia NVIDIA® HybridPower™ podnosi wydajność grafiki wtedy, gdy tego potrzebujemy, lub pozwala przełączyć się na zintegrowany GPU tak, by wydłużyć czas korzystania z baterii.

3

Sterowniki dla notebooków od producenta układów

Wydobądź ze swojego notebooka maksimum możliwości i wydajności dzięki NVIDIA Verde™ – sterownikom dla notebooków dostępnym bezpośrednio na stronie NVIDIA. Bądź na bieżąco z najnowszymi aplikacjami i grami. Sterowniki te obsługują klawisze funkcyjne producenta więc ich instalacja nie powoduje utraty żadnych specyficznych ustawień notebooka.

 
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn