GeForce
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta
NVIDIA GeForce GTX 295
Dodatkowe zdjęcia
Potężna, dwuprocesorowa karta graficzna do gier i nie tylko.

Jednak karta graficzna, która zajmuje się tylko wyświetlaniem grafiki już nie wystarcza - GeForce GTX 295 z technologią NVIDIA® CUDA™ oferuje Grafikę Plus™. Zobacz akcelerowane przez GPU efekty fizyczne NVIDIA® PhysX™, rozgrywkę w stereoskopowym 3D, transkodowanie wideo HD do swojego przenośnego odtwarzacza w ciągu minut oraz szybkie przetwarzanie obrazu w programie Adobe® CS4.


charakterystyka
cechy
specyfikacja
recenzje
Bezkonkurencyjna wydajność grafiki
Dzięki mocy dwóch procesorów graficznych GeForce GTX 200 umieszczonych na jednej karcie, karta graficzna GeForce GTX 295 zapewnia bezkonkurencyjną wydajność grafiki w najnowszych grach DirectX 10, takich jak Far Cry 2, Mirrors Edge i Call of Duty 5: World at War. Łącząc dwie karty graficzne GeForce GTX 295 w konfiguracji Quad NVIDIA® SLI® uzyskamy ekstremalną wydajność grafiki zapewniającą absolutną płynność i pełną graficzną rozkosz.
1
Zobacz Grafikę Plus
Karta graficzna GeForce GTX 295 z technologią CUDA nie tylko zapewnia światowej klasy rozgrywkę, ale oferuje także Grafikę Plus. Zobacz efekty PhysX w grach, stereoskopowe 3D oraz szybką obróbkę obrazu i wideo, wszystko to akcelerowane przez GPU. Bez względu na to, czy jest to wyświetlanie realistycznych efektów fizycznych i ulegających zniszczeniom lokacji w grach, obsługa okularów NVIDIA® GeForce ® 3D Vision™ zapewniających rozgrywkę w stereoskopowym 3D, szybkie transkodowanie filmów HD przeznaczonych dla twojego przenośnego odtwarzacza1 czy błyskawiczna obróbka obrazów w programie Adobe® CS4, karta graficzna GeForce GTX 295 robi to wszystko z przyprawiającą o zawrót głowy wydajnością.
2
Obsługa wielu monitorów przez wiele GPU
Wykorzystaj moc karty graficznej GeForce GTX 295 w pracy z wieloma monitorami i uwolnij niezwykłe wrażenia dwóch monitorów wyświetlających trójwymiarowy obraz. Użyj pierwszego monitora do obserwacji akcji na zbliżeniach, zaś drugi wykorzystaj podczas planowania działań swoich armii lub też graj na pierwszym monitorze w trybie pełnoekranowym, spoglądając na klienta poczty i komunikator wyświetlane na drugim. Z kartą graficzną GeForce GTX 295 będziesz zawsze na czasie - w realnym i wirtualnym świecie.

* Wymaga obsługi technologii CUDA przez aplikacje.
3
© 2008 EA Digital Illusions CE AB. Mirror’s Edge i logo DICE są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi EA Digital Illusions CE AB. Wszelkie prawa zastrzeżone. EA i logo EA są znakami towarowymi lub zarejestrowanymi znakami towarowymi Electronic Arts Inc. w Stanach Zjednoczonych i/lub pozostałych krajach. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich właścicieli.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn