GeForce
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA GeForce GTX 480

Dodatkowe zdjęcia

Czysta adrenalina oraz radość dla oczu w jednym

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Nadeszła nowa era w grach komputerowych. NVIDIA® GeForce® GTX 480 to dla Twoich gier zastrzyk adrenaliny, umożliwiający uzyskanie niesamowitej wydajności i futurystycznej, zachwycającej grafiki. Odkryj w swoich grach filmową jakość wrażeń wizualnych od których mocniej zabije Ci serce, dzięki połączonej mocy technologii DirectX 11, CUDA™ i NVIDIA® PhysX. Rozszerz przy tym swoją wizualną przestrzeń roboczą na trzy wyświetlacze HD pracujące w zdumiewającym stereoskopowym 3D i gwarantujące absolutnie najsilniejsze wrażenia w grach. NVIDIA® GeForce® GTX 480: czysta adrenalina oraz radość dla oczu w jednym.

Zachwycające efekty w grach

Supernowoczesna grafika Micorosft DirectX 11 oraz technologia NVIDIA® PhysX przenoszą gry na nowy poziom. Bądź świadkiem efektów tak realistycznych, że będziesz musiał się mocno pilnować, by nie zapomnieć, że to tylko gra. Powtórz: to tylko gra.

1

Totalne zanurzenie

Pokonaj granicę swojego ekranu. Dzięki technologii NVIDIA® 3D Vision™ gry, filmy i zdjęcia wkraczają w nowy wymiar. Szukasz dreszczyku emocji? Użyj dwóch kart GeForce GTX 480 w konfiguracji NVIDIA® SLI® do wyświetlania obrazu na trzech wyświetlaczach z wykorzystaniem technologii NVIDIA® 3D Vision Surround™ *.

*Uwaga: Może wzbudzać zazdrość.

2

Futurystyczna grafika

Przygotuj się na przyszłość gier komputerowych. Układ GeForce GTX 480 obsługuje interaktywny ray tracing, dzięki czemu na Twoim ekranie po raz pierwszy w historii zagości spektakularny i fotorealistyczny rendering. Nie zwlekaj, spraw swoim oczom przyjemność.

3
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn