Quadro
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA Quadro CX

Kreatywność nie jest twoją pasją, jest twoją pracą. Znajdujesz się zawsze pod presją dostarczenia większej ilości fantastycznej treści, a zawsze gonią Cię krótkie terminy. Teraz już możesz. NVIDIA® Quadro® CX jest procesorem graficznym współpracującym z pakietem Adobe® Creative Suite® 4— pozwala on na wykreowanie bogatej, oszałamiającej zawartości szybciej, łatwiej oraz w bardziej naturalny interaktywny sposób.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Sposób na szybszą pracę

Nie poświęcaj kreatywności, tylko po to, aby zdążyć z terminami. Koduj wideo H.264 do 4x szybciej dzięki użyciu wtyczki do Adobe® Premiere Pro CS4* korzystającej z NVIDIA® CUDA™. Te oszczędności czasu oznaczają, że zamiast zostawiać kodowanie płyt Blu-ray na całą noc, możesz wykonać je w dzień w ciągu paru godzin. Oprócz tego przyspiesz czas renderingu zaawansowanych efektów takich jak transformacje, korekcja kolorów, rozmycie głębi ostrości, turbulentny szum i wiele innych.
Więcej informacji

1

Sposób na wyższą jakość pracy

Twoje narzedzia są kluczem do Twojego sukcesu. Przekonaj się jak wiele daje płynna interakcja programu Adobe Photoshop® w trakcie powiększania czy rotacji obrazu. Zaobserwuj dokładnie jak wygląda przetwarzana przez ciebie grafika przy wykorzystaniu 30-bitowego koloru czy nieskompresowanych 10- lub 12-bitowych SDI przed ich końcowym przetworzeniem*. Łatwiejsza praca z wieloma ekranami przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi NVIDIA® nView® pozwalających na łatwiejsze zarządzanie cyklem produkcyjnym.

2

Sposób na większą niezawodność pracy

Nie możesz pozwolić sobie na przestoje systemu. Quadro CX został tak skonstruowany i zoptymalizowany przez firmę NVIDIA, aby umożliwić twojemu systemowi tak długą pracą jak to będzie tylko potrzebne. Quadro CX został także zaprojektowany i zoptymalizowany do współpracy z Creative Suite 4. Dostępne są także dodatkowe, bezpłatne wtyczki, które oferują funkcje ciągle udoskonalane właściwości i zwiększają wydajność systemu po to, abyś nie stracił efektów Twojej pracy.

3
*Urządzenia Quadro CX są zgodne w sposób natywny z wyjściem DisplayPort używającym 30-bitowego koloru; Kompatybilność z SDI osiągnięta jest poprzez zastosowanie opcjonalnej karty Quadro SDI i odpowiedni wtyczek programowych.
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn