Quadro FX
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA Quadro FX 2800M

Dodatkowe zdjęcia

NVIDIA® Quadro® FX 2800M to profesjonalne mobilne rozwiązanie graficzne, oferujące niezrównaną wydajność w przystępnej cenie. Ten wyposażony w 96 rdzeni NVIDIA® CUDATM i oferujący 30-bitową precyzję odwzorowania koloru układ jest certyfikowany dla szerokiego zakresu aplikacji wizualizacyjnych. Przy swojej wysokiej efektywności energetycznej zapewnia on niezwykle bogatą funkcjonalność i wysoką wydajność.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Niezrównana wydajność w przystępnej cenie dla firm projektowych, produkcyjnych i medycznych z listy Fortune 1000

Mobilne rozwiązania z serii Quadro FX cieszą się uznaniem zdecydowanej większości firm projektowych i produkcyjnych oraz ośrodków wykorzystujących wizualizację do celów naukowych. Są one rekomendowaną platformą graficzną dla mobilnych stacji roboczych wyposażonych w 17-calowe wyświetlacze.

1
Dell Precision M6500 - Ilustracja za zgodą Autodesk

Built for Professionals™ – uwolnij swoją kreatywność

Rozwiązania graficzne Quadro zostały zaprojektowane i zoptymalizowane przez firmę NVIDIA w celu zapewnienia wyjątkowej wydajności w trakcie pracy z oprogramowaniem Adobe® Creative Suite® 4.

2

Stabilność, kompatybilność i optymalizacja pod kątem aplikacji profesjonalnych

Rozwiązania Quadro zostały zaprojektowane, przetestowane i wyprodukowane przez firmę NVIDIA tak, by spełniać najwyższe standardy jakości. Są one certyfikowane dla najbardziej wymagających aplikacji CAD i DCC oraz oprogramowania związanego z przemysłem medycznym, naftowym i gazowym.

3

Dłuższy czas pracy akumulatora

Technologia inteligentnego zarządzania energią NVIDIA PowerMizer™ 9.0 wydłuża czas pracy akumulatora i zapewnia optymalną wydajność.

Równoległa architektura obliczeniowa CUDA

Dzięki 96 rdzeniom CUDA i możliwości ich wykorzystania zarówno do wysokowydajnego generowania grafiki, jak i w zadaniach obliczeniowych, użytkownicy profesjonalni mogą zajmować się problemami o bardzo wysokiej złożoności obliczeniowej, takimi jak ray tracing w czasie rzeczywistym, kodowanie wideo oraz interaktywny rendering wolumetryczny.

4
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn