INFORMACJE O PRODUKCIE
INFORMACJE DODATKOWE
WAŻNE LINKI
 
 
   
Rozwiązanie NVIDIA® Quadro® FX 370 Low Profile zapewnia profesjonalną grafikę w miniaturowych systemach typu „small form factor” w przełomowej cenie. Zawierająca funkcje obliczeń równoległych NVIDIA® CUDA™ i certyfikowana dla wiodących aplikacji profesjonalnych, Quadro FX 370 Low Profile zaprojektowana jest aby spełniać surowe wymagania dotyczące wydajności i solidności, przy czym nie przekraczać możliwości twojego budżetu.
 

Ilustracja za zgodą Khalid Al-muharraqi

Zaprojektowana dla miniaturowych komputerów desktop typu „small form factor”
Zgodna za wymaganiami EnergyStar wydajność dla stacji roboczych w miniaturowych komputerach desktop typu „small form factor”

Bezprecedensowa wydajność profesjonalnych aplikacji
Zunifikowana architektura NVIDIA GPU dynamicznie przydzielająca zadania obliczeniowe, przetwarzania geometrii, cieniowania i obróbki pikseli aby zapewnić doskonały stosunek wydajności do ceny w profesjonalnych aplikacjach OpenGL i Microsoft® DirectX® 10

   

Zaprojektowana dla profesjonalnych aplikacji aby zapewnić maksymalną produktywność
Wydajność profesjonalnej grafiki w doskonałej cenie z certyfikacją dla wiodących w branży aplikacji do projektowania (CAD), tworzenia treści cyfrowych (DCC) i wizualizacji

Procesor obliczeń równoległych NVIDIA® CUDA™
Odkryj nowe możliwości dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi obliczeń równoległych CUDA i rozwiązuj złożone zadania obliczeniowe takie jak raytracing w czasie rzeczywistym, kodowanie wideo czy interaktywny rendering wolumetryczny.

   

Ilustracja za zgodą WOw Dezign Strategies.

Zwiększona produktywność dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu do wyświetlania na wielu monitorach nView
Architektura pojedynczych lub podwójnych wyświetlaczy z technologią NVIDIA® nView® pozwala użytkownikom na rozmieszczanie ich aplikacji na wielu wyświetlaczach i maksymalizację produktywności dzięki zaawansowanym funkcjom zarządzania pulpitami i aplikacjami

   
 

Profesjonalna grafika dla płyt głównych
Pierwsze rozwiązanie integrujące grafikę wysokiej wydajności NVIDIA Quadro z chipsetem NVIDIA, zapewniające profesjonalne możliwości w cenie typowej dla komputerów typu desktop.

Skalowalność I/O i wydajność
Bogata obsługa wyjść i wejść zapewnia obsługę takich peryferiów jak SAS czy podwójny GbE, co wydłuża czas życia platformy i zwiększa jej wydajność. Obsługa zasilaczy do 495 watów zwiększa skalowalność platformy, co zaspokaja potrzeby wielu użytkowników.

Technologia równoczesnego wyświetlania na wielu ekranach nView
Zintegrowane na platformie FX470 podwójne złącza DVI zapewniają obsługę wyświetlaczy cyfrowych o największych dostępnych na rynku rozdzielczościach. Technologia sprzętowo-programowa NVIDIA® nView® pozwala na stworzenie pierwszej platformy obsługującej do czterech wyświetlaczy po dodaniu pojedynczej karty Quadro FX370.

Niski pobór energii i cicha praca
Profesjonalna platforma graficzna klasy podstawowej o zapotrzebowaniu 40 W. Sprawność energetyczna w połączeniu z konstrukcją zapewnia cichą pracę na poziomie 25db.

32-bitowa precyzja obliczeń zmiennoprzecinkowych, filtrowanie i blending
Ustanawia nowe standardy jakości i klarowności obrazu, dzięki 32-bitowemu przetwarzaniu w cyklach cieniowania, filtrowania, teksturowania i blendingu. Oferuje bezprecedensową jakość renderowanego obrazu w przetwarzaniu wizualnych efektów specjalnych.

16-rdzeniowy procesor obliczeń równoległych NVIDIA® CUDA™
16-rdzeniowa architektura procesora obliczeń równoległych ujawniana za pośrednictwem środowiska języka C i pakietu narzędzi w połączeniu z wydajną wizualizacją, CUDA wykorzystuje nowe możliwości do rozwiązywania złożonych problemów obliczeniowych takich jak raytracing w czasie rzeczywistym, kodowanie wideo czy interaktywny rendering wolumetryczny.

 
   
Rdzenie procesora 8
Wielkość pamięci 256MB DDR2
Interfejs pamięci 64-bit
Przepustowość pamięci (GB/s) 8 GB/sec
Shader Model 4.0
NVIDIA CUDA Tak
Maks. pobór energii 25W
OpenGL 2.1
Direct X 10
Zajmowane sloty 1
NVIDIA CUDA Tak
   


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn