Quadro FX
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA Quadro FX 3800M

Dodatkowe zdjęcia

Dzięki 128 rdzeniom NVIDIA® CUDATM, 30-bitowej precyzji odwzorowania koloru i certyfikacji dla najbardziej wymagających aplikacji typu CAD, programów wykorzystywanych w sektorze naftowym i gazowym oraz oprogramowania do tworzenia cyfrowych treści, bezkompromisowe, profesjonalne rozwiązanie graficzne dla notebooków – NVIDIA® Quadro® FX 3800M – zapewnia użytkownikom mobilnym doskonałą funkcjonalność i wydajność.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

BUILT FOR PROFESSIONALS™ – UWOLNIJ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ

Rozwiązania graficzne Quadro zostały zaprojektowane i zoptymalizowane przez firmę NVIDIA w celu zapewnienia wyjątkowej wydajności w trakcie pracy z oprogramowaniem Adobe® Creative Suite® 4.

1

STABILNOŚĆ, KOMPATYBILNOŚĆ I OPTYMALIZACJA POD KĄTEM APLIKACJI PROFESJONALNYCH

Rozwiązania Quadro zostały zaprojektowane, przetestowane i wyprodukowane przez firmę NVIDIA tak, by spełniać najwyższe standardy jakości. Są one certyfikowane dla najbardziej wymagających aplikacji CAD i DCC oraz oprogramowania związanego z przemysłem medycznym, naftowym i gazowym.

2

DŁUŻSZY CZAS PRACY AKUMULATORA

Technologia inteligentnego zarządzania energią NVIDIA PowerMizer™ 9.0 wydłuża czas pracy akumulatora i zapewnia optymalną wydajność.

3

RÓWNOLEGŁA ARCHITEKTURA OBLICZENIOWA CUDA

Dzięki 96 rdzeniom CUDA i możliwości ich wykorzystania zarówno do wysokowydajnego generowania grafiki, jak i w zadaniach obliczeniowych, użytkownicy profesjonalni mogą zajmować się problemami o bardzo wysokiej złożoności obliczeniowej, takimi jak ray tracing w czasie rzeczywistym, kodowanie wideo oraz interaktywny rendering wolumetryczny.

4
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn