Quadro FX
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA Quadro FX 380

Dodatkowe zdjęcia

Uzyskaj do 50% wzrostu wydajności w porównaniu z poprzednią generacją obsługując NVIDIA® Quadro® FX 380, profesjonalne rozwiązanie graficzne oferowane w przystępnej cenie.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Cyfrowi artyści i projektanci mogą teraz tworzyć zdumiewające dzieła 3D na profesjonalnej platformie. Zgodna z normą EnergyStar, karta Quadro FX 380 zapewnia doskonałą efektywność energetyczną, pozwalając Ci przy tym zaoszczędzić twoje pieniądze. Certyfikowana dla wszystkich wiodących w branży aplikacji i oferująca automatyczną konfigurację ustawień wyświetlania, Quadro FX 380 zapewnia efektywność energetyczną i niezrównaną wydajność.

50% wyższa wydajność w przystępnej cenie*

Pracuj szybciej dzięki 250% wzrostowi przepustowości pamięci, skracając czas potrzebny na przełączanie się do trybu siatki w czasie powiększania, przesuwania, obracania i ustawiania. Do 900% wyższa wydajność w wiodących w branży aplikacjach CAD w porównaniu z kartami przeznaczonymi na rynek konsumencki.**

1

Mechanizm NVIDIA Application Configuration Engine (ACE)

Automatycznie konfiguruje ustawienia grafiki zapewniając zoptymalizowaną wydajność od startu, minimalizując czas potrzebny na ręczną regulację ustawień.

2
Modo przez Muharraqi-Studios (Khalid Al-muharraqi) i prezentowaną tutaj za odpowiednią zgodą.

Architektura obliczeń równoległych CUDA

NVIDIA® CUDA™ to przeznaczona dla profesjonalnych procesorów graficznych Quadro rewolucyjna architektura obliczeń równoległych, pozwalająca na osiągnięcie przełomowej wydajności w takich dziedzinach jak kodowanie wideo, przetwarzanie obrazu oraz symulacja fizyki.

Efektywność energetyczna i niższe koszty użytkowania

Technologie oszczędzania energii pozwalają stacjom roboczym zgodnym z normą EnergyStar efektywnie zarządzać poborem energii bez obniżania wydajności.

3
* W oparciu o geometryczną średnią ważoną wyników karty Quadro FX 380 w teście SPECviewperf® 10
** W oparciu o wyniki testu Autodesk AutoCAD w trybie 3D hidden
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn