Quadro FX
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA Quadro FX 380 LP

Dodatkowe zdjęcia

Rozwiązanie graficzne NVIDIA® Quadro® FX 380 LP, zaprojektowane pod kątem potrzeb użytkowników profesjonalnych i przeznaczone do stosowania w komputerach typu desktop i kompaktowych systemach typu "small form factor", zapewnia ponad dwa razy wyższą wydajność graficzną w aplikacjach profesjonalnych w porównaniu do osiągów kart graficznych przeznaczonych na rynek konsumencki1. Ta wykorzystująca równoległą architekturę obliczeniową NVIDIA® CUDA™ i certyfikowana dla wiodących aplikacji CAD i DCC karta spełnia przy swojej atrakcyjnej cenie najbardziej rygorystyczne wymogi wydajności i niezawodności.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Do dziesięciu razy wyższa wydajność graficzna w programie AutoCAD w porównaniu do osiągów kart graficznych przeznaczonych na rynek konsumencki2

Dziesięć razy szybsze obracanie modeli w programie AutoCAD 2009 przy korzystaniu ze stylów wizualnych 3D Hidden i 3D Conceptual.

1

Profesjonalne rozwiązanie graficzne zaprojektowane pod kątem komputerów typu desktop i kompaktowych systemów typu „small form factor”

Profesjonalne rozwiązanie graficzne o podstawowej wydajności, które ze względu na swoją elastyczność może być stosowane w kompaktowych systemach typu „small form factor” (SFF).

2

Mechanizm NVIDIA Application Configuration Engine (ACE)

Automatycznie dostosowuje ustawienia graficzne w celu zapewnienia optymalnej wydajności aplikacji już od momentu ich uruchomienia. Minimalizuje czas potrzebny na ręczną regulację ustawień.

3

Niższe koszty użytkowania dzięki wysokiej efektywności energetycznej

Zastosowane metody oszczędzania energii umożliwiają konstruowanie stacji roboczych spełniających normy EnergyStar i cechujących się skutecznym zarządzaniem poborem mocy bez poświęcania wydajności.

4

Zaprojektowane, przetestowane i wyprodukowane przez firmę NVIDIA

Spełnia najwyższe standardy jakości dla zagwarantowania jak najdłuższego czas bezawaryjnej pracy.

 
1W porównaniu do GeForce GTS 250 na podstawie wyniku Geomean uzyskanego za pomocą program Viewperf 10
2Wynik uzyskany za pomocą programu AutoCAD2009 i oprogramowania testującego wydajność Cadalyst 2008, Vista 64, Quadro FX 380 LP ze sterownikiem wydajnościowym w porównaniu do GeForce GTS 250
 
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn