Quadro FX
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

NVIDIA Quadro FX 880M

Dodatkowe zdjęcia

Profesjonalne rozwiązanie graficzne Quadro FX 880M zapewnia użytkownikom 15,6-calowych, mobilnych stacji roboczych wyśmienitą wydajność i wyjątkowe korzyści. Zaprojektowane w oparciu o równoległą architekturę obliczeniową NVIDIA® CUDATM układy GPU Quadro FX 880M udostępniają 30-bitową wierność odwzorowania koloru i są certyfikowane dla wiodących w branży, profesjonalnych aplikacji CAD i DCC. Zapewniają użytkownikom profesjonalnym, dla których cena odgrywa istotną rolę, bogate wrażenia i wyjątkową wydajność energetyczną.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Built for Professionals™ –maksymalna produktywność w programie AutoCAD

Do 10 razy wyższa wydajność graficzna w programie AutoCAD w porównaniu do osiągów kart graficznych klasy konsumenckiej , w tym dziesięć razy szybsze obroty modeli w programie AutoCAD 2009 w przypadku korzystania ze stylów wizualnych 3D Hidden i 3D Conceptual.

1

STABILNOŚĆ, KOMPATYBILNOŚĆ I OPTYMALIZACJA POD KĄTEM APLIKACJI PROFESJONALNYCH

Rozwiązania Quadro zostały zaprojektowane, przetestowane i wyprodukowane przez firmę NVIDIA tak, by spełniać najwyższe standardy jakości. Są one certyfikowane dla najbardziej wymagających aplikacji CAD i DCC oraz oprogramowania związanego z przemysłem medycznym, naftowym i gazowym.

2

Równoległa architektura obliczeniowa NVIDIA® CUDA™

Wyposażony w 48 rdzeni CUDA układ GPU Quadro FX 880M łączy wysoką wydajność graficzną oraz obliczeniową, zapewniając użytkownikom profesjonalnym niezwykłe osiągi w takich dziedzinach jak kodowanie wideo, przetwarzanie obrazu i precyzyjne obliczenia fizyczne.

3

RÓWNOLEGŁA ARCHITEKTURA OBLICZENIOWA CUDA

Dzięki 96 rdzeniom CUDA i możliwości ich wykorzystania zarówno do wysokowydajnego generowania grafiki, jak i w zadaniach obliczeniowych, użytkownicy profesjonalni mogą zajmować się problemami o bardzo wysokiej złożoności obliczeniowej, takimi jak ray tracing w czasie rzeczywistym, kodowanie wideo oraz interaktywny rendering wolumetryczny.

4
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn