Quadro
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

Quadro SDI Capture

Dodatkowe zdjęcia

Karta NVIDIA® Quadro® SDI Capture pozwala na przysyłanie nieskompresowanego wideo bezpośrednio do pamięci GPU Quadro z obsługą SDI.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Karta Quadro SDI Capture to pierwsze w branży w pełni zintegrowane rozwiązanie oparte na GPU, przeznaczone do przechwytywania materiału filmowego w formatach SD-SDI, HD-SDI i 3G-SDI bezpośrednio do pamięci procesora graficznego.

Umożliwiając profesjonalistom przechwytywanie do 4 pojedynczych źródeł HD-SDI jednocześnie i obsługując wszystkie standardowe formaty SMPTE, Quadro SDI Capture jest idealnym rozwiązaniem dla potrzeb stacji telewizyjnych, postprodukcji filmowej, filmu i rynków nowych mediów.

Pierwsze w branży w pełni zintegrowane rozwiązanie SDI wykorzystujące GPU

Cyfrowy potok wideo Quadro (Digital Video Pipeline – DVP) stanowi pierwsze w branży, w pełni zintegrowane rozwiązanie do pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania obrazu wideo o wysokiej rozdzielczości. Cyfrowy potok wideo Quadro udostępnia zaawansowane możliwości w dziedzinie produkcji wideo z dużą ilością grafiki oraz dostarczania wideo dla potrzeb stacji telewizyjnych, postprodukcji filmowej, filmu i nowych mediów.

1

Elastyczna architektura pozwala na obsługę SDI dzięki procesorom graficznym Quadro z obsługą SDI

Zrealizuj swoje natchnienie dzięki rozwiązaniom Quadro FX z obsługą SDI, wyposażonym w do 4 GB pamięci graficznej i występującym w postaci kart jedno- i dwuslotowych. Wyposażone technologię NVIDIA® SLI®, architekturę obliczeń równoległych NVIDIA® CUDA™ oraz 30-bitową precyzję koloru, urządzenia Quadro FX stanowią rozwiązanie efektywne energetycznie, doskonale wyposażone i dysponujące najwyższą wydajnością.

Kompatybilne rozwiązania Quadro:

2

Bogaty pakiet narzędzi do tworzenia oprogramowania (SDK), pozwalający na optymalizację zarówno rozwiązania graficznego, jak i SDI Output

Bogaty pakiet narzędzi do tworzenia oprogramowania (SDK), pozwalający na optymalizację zarówno rozwiązania graficznego, jak i SDI Output

 

1Karty z rodziny Quadro Kepler wymagają karty SDI dedykowanej serii Kepler. Podczas zamawiania prosimy o sprecyzowanie do jakich jednostek GPU będzie podłączona karta SDI.

 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn