Quadro
 
 
Wygląd produktu może zależeć od producenta

Quadro SDI Output

Dodatkowe zdjęcia

Karta NVIDIA® Quadro® SDI Output stanowi zintegrowane rozwiązanie do integracji grafiki z wideo, pozwalające na włączanie w czasie rzeczywistym efektów 2D i 3D do wideo w formatach 2K, HD i SD.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Karta Quadro SDI Output stanowi idealne rozwiązanie dla profesjonalistów przemysłu telewizyjnego, którzy wykorzystują szereg aplikacji przeznaczonych do obsługi audycji sportowych, prognoz pogody, czy wiadomości do montowania przekazu wideo obrabianego na żywo, nakładanego w czasie rzeczywistym na wirtualne tła czy efekty i przekazywanego następnie bezpośrednio do emisji. Karta Quadro SDI Output daje również możliwość stosowania przez realizatorów filmowych wszelkich efektów 3D, operacji edycyjnych i korekcji koloru do generowania podglądu w czasie rzeczywistym na wyświetlaczach telewizyjnych HD (high definition).

Rozwiązanie to oferuje także nieskompresowane 8–, 10- i 12–bitowe wyjście SDI, umożliwiające bezpośrednie podłączenie do monitorów studyjnych, przełączników, urządzeń taśmowych czy projektorów SDI.

Pierwsze w branży w pełni zintegrowane rozwiązanie SDI wykorzystujące GPU

Cyfrowy potok wideo Quadro (Digital Video Pipeline – DVP) stanowi pierwsze w branży, w pełni zintegrowane rozwiązanie do pozyskiwania, przetwarzania i dostarczania obrazu wideo o wysokiej rozdzielczości. Cyfrowy potok wideo Quadro udostępnia zaawansowane możliwości w dziedzinie produkcji wideo z dużą ilością grafiki oraz dostarczania wideo dla potrzeb stacji telewizyjnych, postprodukcji filmowej, filmu i nowych mediów.

1

Elastyczna architektura pozwala na obsługę SDI dzięki procesorom graficznym Quadro z obsługą SDI

Zrealizuj swoje natchnienie dzięki rozwiązaniom Quadro FX z obsługą SDI, wyposażonym w do 4 GB pamięci graficznej i występującym w postaci kart jedno- i dwuslotowych. Wyposażone technologię NVIDIA® SLI®, architekturę obliczeń równoległych NVIDIA® CUDA™ oraz 30-bitową precyzję koloru, urządzenia Quadro FX stanowią rozwiązanie efektywne energetycznie, doskonale wyposażone i dysponujące najwyższą wydajnością.

Kompatybilne rozwiązania Quadro:

2

Bogaty pakiet narzędzi do tworzenia oprogramowania (SDK), pozwalający na optymalizację zarówno rozwiązania graficznego, jak i SDI Output

Bogaty pakiet narzędzi do tworzenia oprogramowania (SDK), pozwalający na optymalizację zarówno rozwiązania graficznego, jak i SDI Output

 

1Karty z rodziny Quadro Kepler wymagają karty SDI dedykowanej serii Kepler. Podczas zamawiania prosimy o sprecyzowanie do jakich jednostek GPU będzie podłączona karta SDI.

 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn