Quadro
PrzeglądŚrodowiska wizualizacjikonfiguracją wyświetlaczyNVIDIA Mosaic Technology
 
 
 
 

NVIDIA Quadro Plex 2200 D2

Dodatkowe zdjęcia

Uwierz w magię wielkiego ekranu i skorzystaj z systemu wizualizacji (VCS) NVIDIA® Quadro® Plex 2200 D2, dedykowanego prostym i ekonomicznym rozwiązaniom wizualizacyjnym, pracującym w ultrawysokich rozdzielczościach i wyposażonym w wiele układów GPU.

charakterystyka
cechy
specyfikacja

Systemy Quadro Plex 2200 D2 umożliwiają wyświetlanie na ośmiu wyświetlaczach obrazu złożonego z nawet 36 milionów pikseli. Są one dedykowane prostym i ekonomicznym instalacjom rozwiązań wizualizacyjnych, pracujących w ultrawysokich rozdzielczościach. Zyskaj możliwość rozszerzania obszaru roboczego dowolnej aplikacji na wiele wyświetlaczy lub projektorów. Wizualizuj olbrzymie zbiory danych, korzystając z wciągającego, stereoskopowego trybu wyświetlania 3D. Wdrożenie w całej firmie systemów Quadro Plex 2200 D2 pozwala użytkownikom profesjonalnym na stworzenie takich środowisk interpretacji danych i współpracy, które radykalnie zwiększą efektywność i skrócą czas rozwiązywania napotykanych problemów.

Duża elastyczność w zakresie obsługi wielu konfiguracji wyświetlaczy

Systemy Quadro Plex 2200 D2 zapewniają dużą elastyczność w zakresie tworzenia środowisk wizualizacji stosownie do szerokiego zakresu potrzeb - poczynając od pojedynczego wyświetlacza 4K lub projektora, a na konfiguracji złożonej z ośmiu wyświetlaczy kończąc.


Duża elastyczność w zakresie obsługi wielu konfiguracji wyświetlaczy

Łatwe rozszerzanie obszaru roboczego aplikacji na wiele wyświetlaczy

Skalowalne rozwiązania wizualizacyjne Quadro Plex korzystają z technologii NVIDIA® SLI® Mosaic i umożliwiają rozszerzanie obszaru roboczego na wiele wyświetlaczy lub projektorów w przezroczysty dla systemu operacyjnego i dowolnych profesjonalnych aplikacji sposób. Obsługują również wciągający, stereoskopowy tryb 3D.

Łatwe rozszerzanie obszaru roboczego aplikacji na wiele wyświetlaczy

Wizualizacja ogromnych zbiorów danych i skomplikowanych modeli 3D

Każdy z systemów Quadro Plex wyposażony jest w dwa układy GPU Quadro FX 5800 oraz w sumie 8 GB towarzyszącej im pamięci graficznej. Zapewniają one w pełni interaktywne działanie podczas pracy z użyciem nawet najbardziej wymagających aplikacji. Gwarantują również wysoki realizm przy przetwarzaniu nawet najbardziej skomplikowanych zbiorów danych. Łącząc ze sobą dwa systemy Quadro Plex i tworząc w ten sposób wirtualną, pojedynczą stację roboczą wyposażoną w sumie w 16 GB pamięci RAM, zyskujesz możliwość jeszcze większego skalowania wydajności.


Wizualizacja ogromnych zbiorów danych i skomplikowanych modeli 3D

Architektura zgodna z obowiązującymi w branży standardami

Skalowalne rozwiązania wizualizacyjne Quadro Plex cechuje wysoka elastyczność, umożliwiająca współpracę z dowolną certyfikowaną platformą PCI Express® x16. Systemy te są także certyfikowane dla najważniejszych w branży aplikacji profesjonalnych. Opcjonalny zestaw do montażu pozwala na zamontowanie systemów Quadro Plex w standardowej 19-calowej szafie typu rack1, gdzie zajmują w pionie miejsce na wysokość 3U.

4
1 Opcjonalny zestaw do montażu w szafie typu rack, zawierający także szyny montażowe, sprzedawany jest oddzielnie
 


 
 
 
 
FacebookTwitterGoogle+Nasza KlasaLinkedIn